[GUZ] na boku

Twój zwierz ma problem z brzuszkiem, czy grzbietem (dotyczy także narządów wewnętrznych: żołądek, wątroba, nerki - oraz szkieletu: kręgosłup, żebra)? - to będzie dobre miejsce, by o tym napisać. Jeśli jakakolwiek przypadłość nie jest związana bezpośrednio z narządami, ale dotyczy tej części ciała (np ropień podskórny na grzbiecie) - również tutaj piszemy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

[GUZ] na prawym boku

Post autor: Ewqa »

Flower przede wszystkim nie panikuj. 2,5 letni szczurek mojego znajomego został wyleczony z guza homeopatycznie ponieważ stan zdrowia szczura był zły i szczurek nie nadawał sie do operacji. Lekarstwem które pomogło temu szczurkowi był wyciąg z jadu tarantuli. Mój wet tez podawał to przez jakiś czas mojej Lunie kiedy miała guza, wtedy guz sie nieznacznie zmniejszał. Nie mówię że to cudowny specyfik bo jak widzisz jednemu szczurkowi pomógł całkowicie, innemu tylko troszkę, ale napewno warto spróbować. Zapytaj swoją wetkę o to lekarstwo homeopatyczne, powinna cos o tym wiedzieć.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[GUZ] na prawym boku

Post autor: ESTI »

Ewqa, a znasz nazwe handlowa moze?
Obrazek
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

[GUZ] na prawym boku

Post autor: Ewqa »

No niestety nie pamietam, ale wydaje mi się że taki lek trudno przeoczyć. Spróbuję się dowiedzieć.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

[GUZ] na prawym boku

Post autor: Nisia »

Ewqa, czy to nie Theranecron przypadkiem? Ale na psim forum pisza, że z dostaniem tego leku moga być problemy: http://forum.dogs.pl/viewthread.php?fid=9&tid=15725
kitten
Posty: 387
Rejestracja: wt mar 29, 2005 12:48 pm

[GUZ] na prawym boku

Post autor: kitten »

Orientuje sie ktos gdzie to mozna zdobyc bo jak juz wyzej napisano moga byc problemy z zakupieniem ?!
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

[GUZ] na prawym boku

Post autor: Nisia »

Podobno mozna kupić tylko w lecznicach, które zrobiły sobie zapasy. Albo w Niemczech. Trzeba pytać.
flower
Posty: 16
Rejestracja: ndz mar 26, 2006 4:46 pm

[GUZ] na prawym boku

Post autor: flower »

Zastanowiłam sie troche dluuuzej i doszlam do wniosku zeby narazie nie skrocac mu zycia,poniewaz je,pije,nawet codziennie chodzi po domu.Jutro pojde do weta i spytam sie o ten wyciag z jadu tarantuli.jesli to pomaga to mozna sprobowac.DZIEKI ZA RADE!!! ;)
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

[GUZ] na prawym boku

Post autor: Ewqa »

Nie wiem nadal jak się nazywa ten lek. Znajoma miała mi przesłac nazwę ale jakoś zapomniała.
Moge tylko dac namiar do strony lecznicy gdzie wet leczy tym specyfikiem skutecznie i sądzę że mogłabyś zapytać mailowo o nazwę i ewentualne dawkowanie lub wskazówki dla twojego weta gdzie to znaleźć.
Oto strona: http://www.szarak.gower.pl
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

[GUZ] na prawym boku

Post autor: merch »

Możesz się spróbować dowiedzieć w specjalistycznych aptekach homeopatycznych , tam panie nie potrzebują dokladnej nazwy, tylko hmm nie licz na zbyt wiele , homeopatia z definicji jest do zaburzeń czynnosciowych niż organicznych, tyle tylko,że napewno nie zaszkodzi.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
jadenit
Posty: 132
Rejestracja: wt wrz 28, 2004 9:57 pm
Lokalizacja: Wrocław

Pomocy

Post autor: jadenit »

Poradźcie. :cry: Mój szczurek ma dwa lata i jest prześliczny. Jest moim pierwszym szczurkiem. Byłam ostatnio u weterynarza i wykrył u mojego szczurka narośl. Nie wiem co mam robić. Wet odradził mi zabieg ze względu na wiek szuczurka. Załamała mnie diagnoza. :sad2: Nie wiem co mam robić. Będę wdzięczna za pomoc.

[ Komentarz dodany przez: ESTI: Sro Maj 17, 2006 11:37 am ]
Temat polaczony z istniejacym.
ESTI adm.
Odeszły: Iskierka, Gacek, Pudzianek, Mycha, Heniek, Hektor, Laufer, Lorien, Skoczek
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[GUZ] na prawym boku

Post autor: ESTI »

jadenit, jaka jest diagnoza?
Gdzie jest umiejscowiona ta narosl?
Od kiedy zauwazyles, ze ja ma>?
Jakiej jest wielkosci?
U jakiego weta byles?
Obrazek
Karmel_Toffi96
Posty: 44
Rejestracja: wt sty 19, 2010 12:18 pm
Lokalizacja: Skawina

Re: [GUZ] na boku

Post autor: Karmel_Toffi96 »

Hej.
Zauważyłam dziś u mojego szczurka guza pod prawym uszkiem wielkości orzecha laskowego.
Bardzo się martwię, dodatkowo jak przeczytałam ten temat, że może to być nowotwór..
Idę w poniedziałek od razu rano do weterynarza.
Boję się tylko, że lekarz będzie kazał mi go zostawić na uśpienie..
A mam jeszcze drugiego szczurka..
I nie wiem jak on sobie poradzi..
Zawsze się razem bawili, spali razem przytuleni do siebie..
Bardzo się boję..
Jak myślicie, może to być coś groźnego ? :(
Bardzo proszę o pomoc !
Z góry dziękuję wszystkim.
________________________________
Pozdrawiam wszystkich miłośników tych pięknych, przeuroczych i mądrych stworzonek ! ;** <33

' Nie musisz niczego robić aby być kimś wartościowym.
Jesteś kimś wartościowym po prostu dlatego, że jesteś ' ;)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [GUZ] na boku

Post autor: unipaks »

Nie musi to zaraz być nowotwór , może być ropień , potrafią urosnąć zdumiewająco prędko; Czasem dobrze dobrany antybiotyk może załatwić problem , kiedy indziej jest potrzeba , żeby go oczyścić chirurgicznie . Musi to obejrzeć wet i zdecydować . Nie martw się na zapas , ale wybierz się do sprawdzonego weta w Twojej najbliższej okolicy :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Brzuch i grzbiet”