Uszczurawianie przechodniów

Czyli jak przekonać innych domowników do szczura w domu.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

Jak przechodnie, których spotykacie są nastawieni do szczurów?

pozytywnie
156
53%
negatywnie
86
29%
obojętnie
53
18%
 
Liczba głosów: 295

lenalove
Posty: 557
Rejestracja: wt sty 31, 2006 10:07 pm

Uszczurawianie przechodniów

Post autor: lenalove »

Oleczka to że barbi to jeszcze o niczym nie świadczy :D ale niestety sama na pewno wiesz o jaki rodzaj kobiet mi chodzi... ja nawet czasem ubiore sie w coś różowego... no żeby nie owijać IQ: -23
moje aniołeczki: Natka ['], Miszel [']- zawsze w moim serduchu
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Uszczurawianie przechodniów

Post autor: Oleczka »

tak wiem,
ja np lubie rozowy :D a tipsy no hmmm to jestem stylistka paznokci to cos wiem o tym :D ale sama osobiscie ich nie nosze a pań ktorym je zakladam obgadywac nie bede :P:P
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
Awatar użytkownika
marlena91
Posty: 726
Rejestracja: sob sty 28, 2006 5:51 pm
Lokalizacja: Białystok

Uszczurawianie przechodniów

Post autor: marlena91 »

MOze i nie chodzi tu o tipsy czy rózowe ciuszki. MOZe charakter :drap: . JA osobiscie wole czerń :twisted:
Obrazek
Ze mną szczurki ,,Inka,Sława i Tequilla i Reszta zwierzaków
[*]Feta,Kropka,Tequila,Angol,Frania,Buffy...[*][/size]
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Uszczurawianie przechodniów

Post autor: Fatty »

Ostatnio w sklepie, gdy Ikon pomagał mi w wyborze jogurtu ;) , uszczurowiło się bardzo młode dziewczę. Patrzyła na Ikonitosa z zachwytem( a ja wtedy rosłam w dumę,że takiego fajnego 'synusia' mam ) ale była zbyt nieśmiała,zeby podejść. No to owego dziewczątka mama zadziałała "Pogłaskaj,jeśli pani Ci pozwoli"
'Pani' pozwoliła i Ikonitos został wygłaskany.
I teraz owa mamuśka przechodzi pewnie cieżkie dni, bo podejrzewam,że córa może o szczurasa męczyć, wszakze mój Ikon promieniuje swoim urokiem z siłą porażajacą ;)
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

Uszczurawianie przechodniów

Post autor: Dory »

[quote="Fatty"]wszakze mój Ikon promieniuje swoim urokiem z siłą porażajacą [/quote]
Co za skromność... dobrze, dobrze ;)
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Uszczurawianie przechodniów

Post autor: Fatty »

ooo tiaaa , skromnośc to moja mocna cecha.. :P . Ale stukroć bardziej porażającą siłę uroku ma Fabiś - pogromca damskich serc, ma wierny fanklub w postacie babińca mojej rodziny ;) Pewnie dlatego,że on właściwie wygląda jak przerośnięta myszka(nie wyrósł chłopaczek), i potrafi miotać taaak zniewalające spojrzenia-jest rozbrajający.
Tyle,ze ten czaruś niezbyt kwapi się do wychodzenia z domu, dlatego tez nie mam możliwości sprawdzenia siły razenia jego zniewalającego uroku na przechodniach ;)
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Awatar użytkownika
Psia_kostka_1211
Posty: 128
Rejestracja: sob kwie 23, 2005 7:29 pm

Uszczurawianie przechodniów

Post autor: Psia_kostka_1211 »

Mój brat cioteczny (26 lat) nienawidzący szczurów wczoraj po kilku drinkach miział Myśkę po łebku XD
A przechodnie... Wyszłam za blok, 3 baby z balkonu mnie wołały i sie poytały co to jest :P Kolega mnie zaczepił i mówił że Mysior ładna jest :) moje kolezanki z klasy mówia że nie wiedza jak można TO w domu trzymać, ale większość jest pozytywnie nastawiona :)
planuje Mysiorkę zabrać na dzień dziecka na zawody sportowe do szkoły żeby wyche uszczurowić bo ona sie boi :P
Ze mną: Kaszalot i Kropa

Za TM: Myśka (*)
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

Uszczurawianie przechodniów

Post autor: falka »

Psia_kostka_1211, genialne fotki :) zwłaszcza avatar i ziew :khihi:
Awatar użytkownika
Psia_kostka_1211
Posty: 128
Rejestracja: sob kwie 23, 2005 7:29 pm

Uszczurawianie przechodniów

Post autor: Psia_kostka_1211 »

falka, a dziękuje ;)
dziś moje kolezaneczki z klasy (paniusie takie, że ho ho ) dostały 'mdłości' po zobaczeniu Myśki... A ja siedziałam i ją miziałam i aż nie mogłam uwieżyć jak można sie brzydzić takiego śpiącego szczurka... dziś nawet dziki szczur przebiegł mi droge :)
ale boje sie nosić jej na ramieniu, bo jeszcze ktoś jej coś zrobi :/ mam na osiedlu takich co mnie tępią na mój wygląd i przy okazji mogliby coś jej zrobić..
Ze mną: Kaszalot i Kropa

Za TM: Myśka (*)
lenalove
Posty: 557
Rejestracja: wt sty 31, 2006 10:07 pm

Uszczurawianie przechodniów

Post autor: lenalove »

ja też tego nie rozumiem.. brzydzić się takiej pięknoty! super zdjątko!
moje aniołeczki: Natka ['], Miszel [']- zawsze w moim serduchu
hanoverka
Posty: 159
Rejestracja: śr sie 31, 2005 6:56 am

Uszczurawianie przechodniów

Post autor: hanoverka »

Ja dzisiaj się przeszłam z Lunką na spacer...a że moja ulica prowadzi ze szkoły to baardzo dużo dzieci i młodzieży zebrało się wokół mnie i podziwiali co ja mam na ramieniu :D Jedna dziewczyna mówiła że też ma ogonka tylko że albinoska i tak sobie gawędziłyśmy o ogonkach....
A najlepsze jak starsza pani mnie zaczepiła i powiedziała że zawsze marzyła o dotknięciu szczurzego ogonka :D Marzenia się spełniają :thumbleft: :jezor2:
Obrazek
moja Lunka koffaniutka:*:* :baby:
lenalove
Posty: 557
Rejestracja: wt sty 31, 2006 10:07 pm

Uszczurawianie przechodniów

Post autor: lenalove »

byłam dziś z Miszel w Empiku. Nawet nosa nie wyściubiła z torebki klucha jedna... byłyśmy na zakupach i w parku... Idealny szczur na spacer! przez godzine potrafi siedzieć nieruchomo na ramieniu a jak za duzy hałas albo się rozleniwi wraca do mojej torebki :hyhy:
moje aniołeczki: Natka ['], Miszel [']- zawsze w moim serduchu
yadhira
Posty: 23
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 8:41 am
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście

Uszczurawianie przechodniów

Post autor: yadhira »

[quote="lenalove"]byłam dziś z Miszel w Empiku. Nawet nosa nie wyściubiła z torebki klucha jedna... byłyśmy na zakupach i w parku... Idealny szczur na spacer! przez godzine potrafi siedzieć nieruchomo na ramieniu a jak za duzy hałas albo się rozleniwi wraca do mojej torebki :hyhy:[/quote]
Ooo, szczur sklepowy, fajnie :khihi:
Moja pięciu sekund w miejscu nie usiedzi, kamikadze i taternik w jednym - dla niej zjeżdżanie po moim dekolcie czy po spodniach to żaden problem. I łap tu takiego albo idź z nim "do ludzi" :jezor2:
gryzak numer siedem
lenalove
Posty: 557
Rejestracja: wt sty 31, 2006 10:07 pm

Uszczurawianie przechodniów

Post autor: lenalove »

yadhira, faktycznie do ludzi to nie za bardzo hihi... ja mam szczęście... ale mała Wizja jeśli już siedzi grzecznie to tylko.. w staniku... :lol2:
moje aniołeczki: Natka ['], Miszel [']- zawsze w moim serduchu
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Uszczurawianie przechodniów

Post autor: Fatty »

Uszczurawianie przechodniów-dzieci, idzie mi aż nadto ... a feeee. Gdziekolwiek bym się nie ruszyła,to pod blokiem oblega mnie dzieciarnia ,lecą do mnie jak zaraza,zabiegają mi drogę, łapią za ubranie i pytają gdzie szczury...zwykle jestem w stanie to znieść,ale gdy akuratnie wracam padnięta ze szkoły to aż mnie telepie...Wnerwiłam się i uparcie odpowiadam,że śpią w klatce,nawet wtedy gdy akurat tłuką mi się pod bluzą.
Tak wiec teraz tak sobie myślę,że jeśli zamierzam wyjść z domu ze szczurami, w porze przed wieczorynką, kiedy stada przedszkolnej dzieciarni na osiedlu grasują ,to tylko kanałami.......

Co do ludzi dorosłych, to pozytywnie. Ale tradycyjnie 'ten ogon' .
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uszczurawianie”