Szczur jest OK, ale ten ogon.... tu chwalimy ogony!

Czyli jak przekonać innych domowników do szczura w domu.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Szczur jest OK, ale ten ogon.... tu chwalimy ogony!

Post autor: sr-ola »

To obrzydzenie do ogona kojarzy mi się z wężami- wydają się obrzydliwe i obślizgłe a w dotyku są przyjemne, suche i gładkie :)
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Szczur jest OK, ale ten ogon.... tu chwalimy ogony!

Post autor: Paul_Julian »

Venefico pisze:Mi dopiero małe szczurki przypomniały jaki kolor miał ogon Łatki, bo wcześniej nawet nie myślała żeby go sobie sama umyć ;)
U mnie identycznie ! Mam w gościach dwie dziewuszki z czystymi satynowymi ogonami.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Fuzia
Posty: 476
Rejestracja: pn lip 18, 2011 8:03 am
Numer GG: 13888145
Lokalizacja: Polkowice

Re: Szczur jest OK, ale ten ogon.... tu chwalimy ogony!

Post autor: Fuzia »

Ogonki , wczoraj byłam z nimi na spacerku i podeszła do mnie pani z zapytaniem czy ja się nie brzydzę dotykać szczura ..
Ja odpowiedziałam że nie , przecież to takie miłe zwierzątko .
A ona do mnie : Ale spójrz na ten ohydny łysy ogon ! Szczur to takie brudne zwierze , żyje w ściekach !
No więc ja do niej : Ogonki szczurków wcale nie są łyse , są pokryte małymi , miękkimi włosami .. A poza tym myli pani pojęcia , to jest szczurek hodowlany , nie dziki , a poza tym skoro wygonili ludzie szczury do ścieków to tam żyją i walczą o przetrwanie . Jeśli pani dotknie jego futerka lub ogonka , przekona się pani o tym że szczurki nie są złe i ohydne .
Babka z lekkim obrzydzeniem dotknęła szczurka i po chwili zaczęła go głaskać mówiąc że ma fajny ogonek : )
Ogonka wystarczy dotknąć by go pokochać : ) Na mnie ogonki działają jak narkotyk , tylko bym je głaskała : )
Majka , Tośka, Kuleczka

Za TM : Zosia vel Mała [*], Mika [*]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34871 <- Wpadajcie często :*
smolu
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 08, 2011 11:11 pm

Re: Szczur jest OK, ale ten ogon.... tu chwalimy ogony!

Post autor: smolu »

Nasze dwie wariatki póki co mają około 1,5 miesiąca i o swoje ogonki dbają baaardzo sumiennie ;)
Tośka i Zuzia
Obrazek
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szczur jest OK, ale ten ogon.... tu chwalimy ogony!

Post autor: valhalla »

Bo ponoć panny dbają, to samce są takimi flejtuchami, że nie myją ;)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Szczur jest OK, ale ten ogon.... tu chwalimy ogony!

Post autor: Afera »

A gdzie tam. :P U mnie tylko jedna szczurzyca Zdzisia dba o higienę swojego ogonka i ogonków reszty stada. Reszta mycie ogona ma w głębokim poważaniu.
9 duszyczek za TM [*]
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szczur jest OK, ale ten ogon.... tu chwalimy ogony!

Post autor: valhalla »

Same plamy na ogonie to średnio mi przeszkadzają, ale "panierka" to już powód do mycia ;)

Ale ciiicho, mamy chwalić ogony w tym temacie ;D
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uszczurawianie”