Idiotyczne pomysly mamy!!

Czyli jak przekonać innych domowników do szczura w domu.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Babli »

To ja co jestem ? 10 ogonków.. dwa pod koniec wakacji dołączą, i jak dobrze pójdzie, to i końcem roku :)
Awatar użytkownika
Ressa
Posty: 242
Rejestracja: czw lis 20, 2008 7:53 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Ressa »

Babli jak Ci się udało w takim wieku, zdana na łaskę rodziców zgrodmadzić tyle ogonów? :D
były ze mną: Snickers, Twix, Ick, Iman, Lenek, Niebieska Świruska
jest ze mną: Benga
Awatar użytkownika
Vixen
Posty: 43
Rejestracja: pn sty 12, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: W-wa

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Vixen »

Też jestem ciekawa. tyle szczurków to duży koszt, rodzice Cię wspomagają finansowo, czy jakoś sama zbierasz na ich utrzymanie? ??? :)
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: ogonowa »

Z tego, co wiem, rodzice Babli nie są w ogóle przeciwni szczurom, nie hamują jej nawet :P.


Sama chciałabym mieć takich rodziców.. ach.
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Izold »

ogonowa pisze:Sama chciałabym mieć takich rodziców.. ach.
A ja bym chciała takich co by nie mieli nic przeciwko.Owszem lubią moje szczury ale troszkę się wnerwiają kiedy nowe dołączają,ale cóż począć.I tak nigdy nie wyrzucili mojego zwierzaka,więc ok.:D
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: alken »

Ja się zdziwiłam reakcją mojej mamy, kiedy poznałam Ziutę z Lilką, a okazało się że Ziuta ma gdzieś szczurze zabawy bo woli spać i Lilka jest skazana na zabawy z moją ręką (lub pluszowym panem owcą który został obsikany i niebotycznie śmierdzi)- mama stwierdziła "a może weźmiesz Lilce koleżankę do zabawy" :o (ojciec zaraz zaprotestował, ale co on ma tam do gadania, w końcu to mama zajmuje się szczurami gdy mnie nie ma). Tak więc moje GMR zostało niebezpiecznie pobudzone przez rodzicielkę i nie wiem co z tego wyniknie ;D
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Izold »

Alken ja się ciesze bo dobrze że wziełam dwie samiczki dla mojej Tequili.Jedna wciąż śpi a ta druga ma ADHD i pasują do siebie z Tequilą i nie jest jej nudno. :)
Awatar użytkownika
Puma
Posty: 66
Rejestracja: śr sie 19, 2009 12:33 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Puma »

u mnie się akurat dobrzę złozyło bo kiedy tylko zapoznałam nowa panienke z pozostałą dwujeczka okazało się ze Deidara ma ADHD tak samo jak Reita : P wiec maluszki bawią się niemal cały czas, Aoi woli sobie pozwiedzać pokój ew. wyniuchać psine ;P
Aoi, Reita, Gaara, Guren, Zetsu, Dio, Hebi, Sai
Obrazek


[*] Lee, Akira, Deidara [*][/b][/color]na zawsze w mej pamięci...[/size]
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: yss »

alken pisze:Lilka jest skazana na zabawy z moją ręką (lub pluszowym panem owcą
umarłam O0
przestańcie absurdalizować..................... ostatnio na forum co post to ręce opadają.
ten się nie myli, kto nic nie robi
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: merch »

umarłam
ja nie chce nic mowic , ale teraz musisz zmartwychwstac, masz niemowle , kto go nakarmi ?
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
szczurek1042
Posty: 3
Rejestracja: sob wrz 26, 2009 3:16 pm

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: szczurek1042 »

oj nie ja mama sczura i mam więcej niż 5 latek to wiesz bo to jest jak pies to jest zwierzątko domowe
LillaMy
Posty: 7
Rejestracja: śr lis 25, 2009 10:52 am

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: LillaMy »

nie no dramat...najlepiej iech szanowna mamusia poczyta sobie o szczurach, albo niech po prostu poobcuje z ogoniastym , ededy obczai ze zwierz taki to inteligentna bestia - poza tym chodzi wiek? bezsensu ...najepiej czasem olac
Awatar użytkownika
kle0patra
Posty: 21
Rejestracja: śr gru 23, 2009 3:52 pm

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: kle0patra »

powiem Ci że w mojej rodzinie też są przypadki tzn. śmieją się że 16 latka ma jeszcze gryzonie w domu że "powinnam z tego dawno wyrosnąc" .
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: matrix360 »

U mnie mama jak zwykle kiedy zobaczyła, że przyniosłam do domu nowego pupila, to zaczęła pytac czy zwariowałam oO' (jak miałam 10 lat przyniosłam kota, który dostawał jedzenie w barze obok, ale nie miał kto się nim opiekować), potem to coraz nowe zwierzeta wymyslałam, w końcu, kiedy mój brat kupił pająki i skorpiona to ise uspokoiłam, bo uznałam za dobrą zabawę z nimi :P (oczywiście brat nie kupował im do "jedzenia" żywych stworzeń. Kupił je to jedzenie tez kupował) a potem miałam fazę na rybki, żółwia, w końcu na myszki no i teraz mam szczury ^^

Nie przejmuj się mamą, kiedy będzie tak mówiła.
u mnie mama i babcia to jeszcze ujdą z gadaniem o "smrodzie", o odwalaniu itd.
Gorzej mam z tatem i bratem, którzy się mnie pytali, cytuję "Czy Ty jestes nienormalna, mózg Ci wyssało? Chcesz jeszcze na coś zachorować? Wiesz ile TO chorób przenosi?"
Tylko, ze bratu wystarczył mój wywód, w którym wytłumaczyłam różnicę pomiędzy szczurami hodowlanymi, dzikimi, a laboratoryjnymi.. Więc przestał się czepiać..

A co do Twojego problemu to tez miej jakieś ale do niej.
Powiedz, tak jak już ktoś wspomniał, że chcesz się stac odpowiedzialna, poprzez własnie szczurki.
Ja zawsze porównuję szczury do psa, kiedy mama skąpi mi kilku groszy na jedzenie i zawsze skutkuje..
antita91
Posty: 158
Rejestracja: śr lut 24, 2010 9:41 pm

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: antita91 »

Moja babcia mówi - No dzidzia, kotkiem się bawi....


Mam 18 lat i kota. Rzucałam mu zabawkę i głaskałam go ;|
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uszczurawianie”