Idiotyczne pomysly mamy!!

Czyli jak przekonać innych domowników do szczura w domu.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Mucha321 »

Jakieś dziwne matki macie. Moja się cieszy, że mam szczurki a nie np. chomiki. Według niej szczurki są ciekawe i sama mówi, że można się w nich zakochać na amen. Jak wybieram się po kolejne/go, to ona zawsze czeka niecierpliwie aż wrócę i zanim zdążę wejść do domu, to wyrywa mi transporterek, otwiera, wkłada ręce i " miziu, miziu ". :D
Ojciec twierdzi, że mam nierówno. :P Brat to samo. Pff.. ;D
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
Awatar użytkownika
CzarrnaWdowa
Posty: 277
Rejestracja: wt paź 27, 2009 5:57 pm
Lokalizacja: Tarnów

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: CzarrnaWdowa »

Moja mama się cieszy, że do domu ' sprowadziłam szczury, a nie jakiegoś chłopa ' ;D.
Jest spokojna, kiedy mówię, że idę na spacer. Wie, że będą mi towarzyszyć szczury, ew. koleżanka ;P
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.

— George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Smandra
Posty: 4
Rejestracja: wt kwie 13, 2010 7:53 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Smandra »

Moja na początku strasznie się bała przede wszystkim ogona:P Twierdziła że szczurki z mordki są śliczne ale gdyby nie ten ogon:P Jak mnie nie było w domu a trzeba było nakarmić maleństwa to potrafiła sypać jedzonko przez kratkę pojedynczo by trafić do miski, aż pewnego dnia jedno z moich ogonków przytuliło się do jej buzi a ogonkiem owinęło szyje:) od tej pory nie ma żadnych zastrzeżeń ani do szczurków a tym bardziej do ogonka:)
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Izold »

Smandra pisze:potrafiła sypać jedzonko przez kratkę pojedynczo by trafić do miski
Podobnie moja, na początku. a potem śpieszyła się, szybko ręke włożyła, wsypała i uciekła. teraz nie ma zastrzeżeń do moich ośmiiu psotników. chociaż sama mówi że gdyby samiczek było pięć, tak jak i chłopców nikt by nie był pokrzywdzony. :D ja to tam bardziej o siedmiu samcach my ślę a nie o pięciu samicach i pięciu samcach,. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uszczurawianie”