Czerwone oczy-Jak zachęcić?

Czyli jak przekonać innych domowników do szczura w domu.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
agz_n
Posty: 60
Rejestracja: czw paź 22, 2009 3:41 pm

Re: Czerwone oczy-Jak zachęcić?

Post autor: agz_n »

Też miałam z tym problem :( Mój mąż bardzo chciał żeby jeden szczurek miał czerwone oczka a ja za nic świecie nie chciałam się zgodzić. I w końcu jak już mieliśmy trzy szczurki z czarnymi oczami to znalazłam ogłoszenie że ktoś odda dwa szczurki. Napisałam do tej osoby przesłała mi zdjęcie i zakochałam się w Fridzie a ona ma czarne oczka ale jej towarzyszka ma czerwone długo się zastanawiałam czy je wziąć czy nie bo bałam się tych czerwonych oczu. Ale skoro mężowi "taki" szczurek się marzył to je przygarnęliśmy. Teraz moje patrzenie się zmieniło o 180 stopni. A Gaja dość szybko stałą się moją ulubienicą i chętnie wchodzi mi na kolana. A tak bardzo się jej bałam że wstyd się przyznać.
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czerwone oczy-Jak zachęcić?

Post autor: olgapsiara »

Odkopie, bo mam właśnie szczura z czerwonymi oczami. Wczoraj do nas przyjechał. I nagle w domu mama ,,O boże! Ona ma czerwone oczy!!! :o " - mi to nie przeszkadza, ale mama nawet jej nie chce dotykać ::)
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uszczurawianie”