[Łysolce] Jak przekonać?

Czyli jak przekonać innych domowników do szczura w domu.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: [Łysolce] Jak przekonać?

Post autor: Nakasha »

No tak, chodziło mi o to, że jeśli czyjś rodzic, albo nawet zwykły widz na wystawie, kto ma więcej lat niż wystawca, będzie próbować w jakikolwiek sposób zdyskredytować wystawcę z powodu jego/jej wieku, to takie uwagi najlepiej ignorować ;). Nie dać się tym sprowokować. Jeśli ktoś jest pewny swojej wiedzy i doświadczenia w takiej a takiej sferze opieki nad szczurkami, to różne uwagi na temat wieku nie powinny być rozpraszające ;).

Bo najważniejsze to przekazać część tej wiedzy dla osób, dla których może to być ważne (np. rodziców szczuroluba :D), a nie obrażać się, czy denerwować, gdy ktoś kogoś nazwie "młodą siksą" czy nawet mniej dosadnie, LOL :P.

Zazwyczaj, jeśli pominie się milczeniem uwagi i insynuacje na temat swojego wieku czy wyglądu i skupi się na opowiadaniu o szczurach, to rozmówca po pewnym czasie zapomina o dogryzaniu i skupia się na słuchaniu o szczurach ;).

Więc przeciętna 20-kilku letnia osoba powinna sobie poradzić w rozmowie z kimś reprezentującym nastawienie "jak jesteś młodsza ode mnie, to pewnie nic nie wiesz", więc wiek wystawców nie powinien być problemem nie do pokonania ;)
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
Alice Cullen
Posty: 15
Rejestracja: śr sie 12, 2009 8:59 am
Lokalizacja: Tam gdzie jest tylko jeden szczur...

Re: [Łysolce] Jak przekonać?

Post autor: Alice Cullen »

Ja mam szczura nie łysego ale zastanawiałam się nad jego kupnem w końcu zdecydowałam się na biało-szarego.

jest jakiś konkurs na bezsensowne podbijanie tematów? /yss mod.
Hmm, ciekawe po co mnie urodzili?
Czyżby po to bym zmieniła świat?

^^Szczur robi szur^^
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uszczurawianie”