trzeeci szczur..

Czyli jak przekonać innych domowników do szczura w domu.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
gacek
Posty: 89
Rejestracja: pn mar 28, 2011 11:44 pm

Re: trzeeci szczur..

Post autor: gacek »

Jakby coś zaczęło z tej dobrej rogi schodzić w niebezpieczne rejony spróbuj przekonać męża,że zwierzaki są Twoja pasją. On też zapewne jakieś ma, i jakby się czuł, gdybyś zaczęła go ograniczać w rozwijaniu hobby? Ja wszystkim, którzy pytali "po co ci tyle tego" odpowiadałam,że niektórzy lubią motory, inni znaczki pocztowe lub piwo. Ja zwierzaki.A że każdy coś tam lubi "nad wyraz" to przez analogię działało całkiem skutecznie.
Stadko za TM- Dżihad, Kaszmir,Floks, Timur,Opal,Daktyl,Bławatek - niezapomniani...
Stadka ze mną- Imbir,Cynamon,Szafir, Heńkomańki,czyli Maniuś i Heniuś,Taszka i Tosia
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: trzeeci szczur..

Post autor: ^Yuuhi^ »

dostalam oficjalna zgode na szczurka :) wiec jesli w najblizszym czasie nie trafi zaden z forum do mnie to za okolo 3 tygodnie przygarne malucha z miotu znajomej :)
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: trzeeci szczur..

Post autor: Kluska123 »

Gratuluje ;D
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: trzeeci szczur..

Post autor: ^Yuuhi^ »

mam nadzieje ze cavunia pozwoli mi zaadoptowac rudzielca od niej :( trzymajcie kciuki
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uszczurawianie”