Ciur a wyjazd

Czyli jak przekonać innych domowników do szczura w domu.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Chomikq
Posty: 2
Rejestracja: śr lis 23, 2011 7:41 pm

Ciur a wyjazd

Post autor: Chomikq »

Witam wszystkich,
jestem nowy na forum i mam nadzieję, że osiedle się tutaj. Jednak, żeby tak się stało potrzebuje waszej pomocy . Już prawie udało mi się namówić rodzicieli na ogonki, ale pojawił się jeden problem. Mianowicie wyjazd jeszcze czasami jeżdżę (jeszcze) na obozy oraz pozostaje kwestia wyjazdów rodzinnych za granicę. Pomóżcie jestem o włos od zgody na szczura.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Ciur a wyjazd

Post autor: Paul_Julian »

Szczurki musza być dwa, to zwierzaki stadne, i posiadanie jednego to bardzo duża krzywda.
Szczurki nie powinny podrózować , to jest zawsze stres.
Jesli masz kogos zaufanego kto by sie mógł zaopiekowac szczurkami pod Twoją nieobecnośc to nie jest problem. Często ludzie z forum mają u siebie takich ogoniastych gości .
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Chomikq
Posty: 2
Rejestracja: śr lis 23, 2011 7:41 pm

Re: Ciur a wyjazd

Post autor: Chomikq »

Dziękuje za szybką odpowiedź, jestem świadom tego, że zwierzęta te są stadne. W takim razie ten problem się rozwiązuje, jeśli żaden członek mojej rodziny nie przekona się do ogona zawsze zostaję forum.
Mam jednak nadzieje, że ktoś się do nich przekona.
Jeszcze raz dziękuje za pomoc.
Awatar użytkownika
greenfreak
Posty: 482
Rejestracja: wt sie 10, 2010 2:27 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ciur a wyjazd

Post autor: greenfreak »

Ja swoje czasem zabieram ze sobą, jeśli jadę na co najmniej 2 tygodnie, ale to przeważnie podróże na 2-3h. Także czasem można, ale w istocie lepiej poprosić kogoś o zaopiekowanie się. Pamiętaj, aby wtedy zawsze zorganizować zapas karmy, ściółki i jakieś pieniądze, w razie, jakby tymczasowy opiekun musiał zabrać szczury do weterynarza.
baja0799
Posty: 202
Rejestracja: pn lip 11, 2011 2:06 pm
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Ciur a wyjazd

Post autor: baja0799 »

Najlepiej oddać ogony pod opiekę kogoś zaufanego ;p
Albo może ktoś z forum z twojej okolicy by się zgodził przetrzymać szczurki ;p
Ale to trzeba dużo pracy ,bo użytkownik musi być zaufany i mieć dobrą opinię wśród innych osób ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uszczurawianie”