Papugi i szczurki w jednym stały domu..

Czyli jak przekonać innych domowników do szczura w domu.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Estera212
Posty: 27
Rejestracja: pt paź 05, 2012 6:57 pm
Lokalizacja: Tuchola

Papugi i szczurki w jednym stały domu..

Post autor: Estera212 »

Więc po długim namyśle doszłam do wniosku, że mamy za mało zwierzaków w domu.. (jak by 4 psy, 2 koty i 2 szczury to było za mało ;D ) No i w tedy zaszłam do zoologicznego i bum mała Nimfa się na mnie patrzyła :-* Już wyciągałam portfel z kieszeni gdy otrzeźwiałam i pomyślałam, że przecież nie wiadomo jak by się dogadywały... Pomiędzy psami a szczurkami nigdy nie miałam problemów moje psy zawsze są nimi zafascynowane i merdają jak szalone gdy wyjmę Niute i Lene z klatki.Hm.. a szczurki maja ze tak powiem wylane na psy xD

Martwie się czy by nie było kłótni jak papużka byłaby w jednym pokoju ze szczurkami.. Wypuszczałabym je osobno. Nie martwie się że miałabym mniej czasu dla nich bo jak ktoś chce to czas zawsze się znajdzie. ::)


Podsumowując czy Papuga może byc w jednym pokoju ze szczurzycami?
Tęsknimy [*] Feta,[*] Zeus, [*]Kaukaz, [*]Hay-Lin, [*]Fuks, [*]Basia, [*] Eustachy [/color][*]
[/b]
Szczurki:Nutria, Lenora
Psy: Aksel, Hera, Brutus, Ksena
Kot: Sonia
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Papugi i szczurki w jednym stały domu..

Post autor: madziastan »

Nie wiem, ale papuga może polecieć do klatki szczurów i potem by było nieciekawie. Szczury mają instynkt łowiecki i mogą oczywiście przez klatę złapać papugę za ogon. Ogólnie to trzeba z tym uważać i mieć nonstop na oku. Jeśli mają być wypuszczane osobno tym lepiej.
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Papugi i szczurki w jednym stały domu..

Post autor: Kameliowa »

@up
to po pierwsze.

Co do samych nimf... Cóż, miałam swego czasu samca, po przejściach.

To bardzo głośne stworzenia i do tego szybko się uczą. Wiem, że papugi to cudowne stworzenia, ale hałaśliwe. Mój nauczył się sygnału telefonu domowego oraz dzwonka do drzwi. Tak skutecznie, że nie dało się odróżnić go od prawdziwych dzwonków. Nie miałam pewności, czy odbieram telefon, czy przyszli goście, czy papuga czegoś chce.

jeśli masz możliwośc i bardzo chcesz papugę, nie trzymaj go w pokoju ze szczurami, bo faktycznie może mieć pogryzione łapki ( w najlepszym wypadku).
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uszczurawianie”