Okazja i problem

Czyli jak przekonać innych domowników do szczura w domu.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
paula14s
Posty: 847
Rejestracja: ndz mar 31, 2013 5:09 pm
Lokalizacja: Kwidzyn / Grudziądz / Gdańsk

Okazja i problem

Post autor: paula14s »

Więc sytuacja wygląda tak , od zawsze marzyła mi się mała samiczka dumbo fuzz , od pół roku szukałam adopcji ale zawsze były tylko na śląsku albo tam gdzie nie mogłam znaleźć dojazdu , no i jakoś poddałam się jeśli chodzi o fuzz i ostatnio przygarnęłam do mojego stadka małą Milkę (berkshire) , mama nie była zadowolona ale teraz ją kocha , problem polega na tym - dziś znalazłam pierwsze od pół roku ogłoszenie odnośnie małych dumbo fuzz do oddania w moich rejonach , oczy mi się przeszkliły jak zobaczyłam te cudne na w pół łyse mordeczki , no nie mogłam się oprzeć , Tylko że mama nie pozwoli mi na piątą pannę , ona mnie zabije , zatłucze i wyrzuci z domu po czym jeszcze raz mnie zabije .... Tym bardziej że nie lubi łysoli i dumbo , a to jest połączenie , jak dla niej 5 szczurów to już za dużo , a ja marze o fuzzaku od zawsze .. nie wiem co robić pomóżcie , z chłopakiem kombinowaliśmy że mam ją wziąć teraz od września jak będę w internacie ( bo mam pozwolenie na szczuraski i moje stadko będzie ze mną) A jak będę jechać do domu na święta to one będą u niego zostawać żeby ich nie przewozić za dużo ...no a jak mała tak przetrwa u mnie do czerwca - do wakacji - to mama może nie będzie aż tak wkurzona , a poza tym będę już wtedy pełnoletnia bo 18stkę mam za 2 miesiące ... więc w najgorszym wypadku się do chłopaka wyprowadze i może wtedy mamusi serducho zmięknie ;p co o tym myślicie ?
Moje słodkie mordki : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 42#p956042
W domku: Plamka,Mela,Kamisia,Siwa,Gaja,Amek ,Pandora
Za TM :Maleńka,Pysia, Milka,Luna,Lili,Kawa, Tik Tak,Furia,Agresja,Zorza,Maleńka 2,Koka,Czajnik
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Okazja i problem

Post autor: noovaa »

Myślę że jeśli sama utrzymujesz swoje zwierzaki, to zwyczajnie to mamie powiedz. Jeśli mama na nie wykłada kasę, powinna być świadoma na co i na ile daje, ale rozmowa o tym że to Twoje marzenie powinna pomóc, w końcu jesteś prawie dorosła i odpowiedzialna, w pewnych sprawach rodzice powinni Ci pozwolić na nagięcie ich zasad ;)
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
paula14s
Posty: 847
Rejestracja: ndz mar 31, 2013 5:09 pm
Lokalizacja: Kwidzyn / Grudziądz / Gdańsk

Re: Okazja i problem

Post autor: paula14s »

Nagięłam ich zasady wgl z nienacka przyprowadzając im pierwszego szczurka a później drugiego w ciąży heh ;) No ale rzeczywiście mama nie ma wkładu w utrzymanie moich pociech więc też uważam że nie powinno jej to zbytnio interesować , wszystkim co jest związane z ogonkami zajmuję się ja , mama się ze mnie śmieje że nic poza nimi nie widzę , a gdybym nie miała pieniędzy zawsze chłopak mi pomoże , on pracuje i wie ile dla mnie te małe puchate kulki znaczą ;)
Moje słodkie mordki : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 42#p956042
W domku: Plamka,Mela,Kamisia,Siwa,Gaja,Amek ,Pandora
Za TM :Maleńka,Pysia, Milka,Luna,Lili,Kawa, Tik Tak,Furia,Agresja,Zorza,Maleńka 2,Koka,Czajnik
psiak1
Posty: 1
Rejestracja: sob sie 31, 2013 5:58 pm

Re: Okazja i problem

Post autor: psiak1 »

dobrze zrobiłaś, nie powinnaś rezygnowac z marzeń ;) jeśli sama utrzymujesz szczurki, to twoja mama nie powinna robic ci wyrzutów;)
Awatar użytkownika
paula14s
Posty: 847
Rejestracja: ndz mar 31, 2013 5:09 pm
Lokalizacja: Kwidzyn / Grudziądz / Gdańsk

Re: Okazja i problem

Post autor: paula14s »

Dzięki ;)
Moje słodkie mordki : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 42#p956042
W domku: Plamka,Mela,Kamisia,Siwa,Gaja,Amek ,Pandora
Za TM :Maleńka,Pysia, Milka,Luna,Lili,Kawa, Tik Tak,Furia,Agresja,Zorza,Maleńka 2,Koka,Czajnik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uszczurawianie”