Rodzice brzydzą się szczurów

Czyli jak przekonać innych domowników do szczura w domu.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
nyska36
Posty: 19
Rejestracja: śr sie 19, 2015 4:36 pm

Re: Rodzice brzydzą się szczurów

Post autor: nyska36 »

Nyska tak po prawdzie ty najlepiej znasz twoją mamę - siądź, zastanów się jaki jest najlepszy sposób na twoją mamę...

Ludzie są różni, mnie na przykład takie męczenie doprowadziłoby do szału. Moje dzieci już się nauczyły, że ze mną lepiej siąść i porozmawiać na argumenty, a nie siedzieć i tyłek zawracać ::)

Taak... Tyle, że moja mama jak z nią spokojnie rozmawiałam, mówiła stanowczo NIE! Pomimo, iż pokazywałam jej zdjęcia i filmy, mówiłam jej, że klatka stałaby u mnie w pokoju, że ja bym ją czyściła, ja karmiła szczury, i nawet mogłabym im kupować karmę, bo z tego co wyczytałam na forum nie jest taka droga, a dostaję jakieś kieszonkowe... No i wgl próbowałam wszystkich argumentów, ale ona wciąż to swoje: "Szczury to paskudne szkodniki. Śmierdzą, pogryzłyby wszystko w domu itp." A jak za radą Vikikkii zaczęłam ją błagać (tak szczerze nie proszę jej non-stop) zaczęło skutkować. To znaczy to nie jest: mamo proszę, błagam itp. raczej zaczynam prosić, a potem przeistacza się to w rozmowę, która kończy się tym, że mama zaczyna rozmyślać czy rzeczywiście się zgodzić czy nie, także jestem na dobrej drodze... ;)
Wszystko zależy od osoby tak jak napisałaś... :D
,,Najlepsze i najpiękniejsze rzeczy w życiu są za darmo. Przytulanie, Uśmiech, Przyjaciele, Pocałunki, Rodzina, Sen, Srebrzystość Wody, Czerń Nocy, Blask Słońca, Miłość, Rośliny, Radość, Śmiech, Wspomnienia..."
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: Rodzice brzydzą się szczurów

Post autor: Morgana551 »

nyska36, zastanów się czy rodzice lub Ty byliby w stanie wydać u weta powiedzmy 300zł? W razie choroby czy np. potrzebnej kastracji lub innych zabiegów.
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
nyska36
Posty: 19
Rejestracja: śr sie 19, 2015 4:36 pm

Re: Rodzice brzydzą się szczurów

Post autor: nyska36 »

Tak, o tym te już rozmawiałam z mamą. Ogólnie wszystko by było dobrze, gdyby nie niechęć rodziców do szczurków... :-\
,,Najlepsze i najpiękniejsze rzeczy w życiu są za darmo. Przytulanie, Uśmiech, Przyjaciele, Pocałunki, Rodzina, Sen, Srebrzystość Wody, Czerń Nocy, Blask Słońca, Miłość, Rośliny, Radość, Śmiech, Wspomnienia..."
Awatar użytkownika
Vikikkii
Posty: 112
Rejestracja: czw sty 01, 2015 1:39 am

Re: Rodzice brzydzą się szczurów

Post autor: Vikikkii »

i co ? Udało się namówić mamę na szczurki ? ;)
nyska36
Posty: 19
Rejestracja: śr sie 19, 2015 4:36 pm

Re: Rodzice brzydzą się szczurów

Post autor: nyska36 »

Eghhh... Długo mnie nie było, wciąż co jakiś czas proszę mamę ale jak na razie nic to nie skutkuje... :-[ Mo.że dlatego, że błagam ją jak napisałam od czasu do czasu czyli coraz rzadziej, być może dlatego, że powoli tracę nadzieję...? No nie wiem...
,,Najlepsze i najpiękniejsze rzeczy w życiu są za darmo. Przytulanie, Uśmiech, Przyjaciele, Pocałunki, Rodzina, Sen, Srebrzystość Wody, Czerń Nocy, Blask Słońca, Miłość, Rośliny, Radość, Śmiech, Wspomnienia..."
Awatar użytkownika
Laurycia
Posty: 9
Rejestracja: pt kwie 01, 2016 6:03 pm

Re: Rodzice brzydzą się szczurów

Post autor: Laurycia »

[Tylko jeszcze nie wiem, czy ta klatka byłaby odpowiednia? http://allegro.pl/klatka-dla-szczura-my ... 49016.html


Ja osobiście poleciłabym ci: http://allegro.pl/klatka-dla-szczura-ch ... 48141.html hociaż wiem, że temat stary c:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uszczurawianie”