Strona 1 z 1

Dwa szczury na pewno?

PostNapisane: Pn wrz 04, 2017 2:35 pm
przez Szczurnięta8
(Jeżeli o to chodzi to niestety gdy kupujemy 2 szczury one nie są zaciekawione nami tylko partnerem/erką i nie są towarzyskie. :( )
ale jeżeli chodzi o przekonanie do adopcji szczura a rodziców brzydzą np. ogonki to trzeba powiedzieć że tak naprawdę ogonki są potrzebna do utrzymania równowagi i skakania. a co do rasy to nie patrzcie na kolor futerka patrzcie jak się zachowują i patrzcie też na to czy szczury nie mają np. jakichś bąbli na uszach może to oznaczać że mają świerzb czy inne paskudztwa przez co będzie trzeba jechać do weterynarza nawet jeżeli zdrowy szczur jest w klatce z chorym to najlepiej go nie brać bo może już jest zarażony tylko tego nie widać ważne jest też aby uważać na płeć bo w zoologu mogą się pomylić ;)

Re: Dwa szczury na pewno?

PostNapisane: Pn wrz 04, 2017 3:31 pm
przez Paul_Julian
O tym juz pisalismy w róznych tematach :) Mam nadzieję, ze wezmiesz sobie ten post wyzej i rady do serca, i poszukasz towarzyszki dla swojej szczurki.

Re: Dwa szczury na pewno?

PostNapisane: Pn wrz 04, 2017 6:12 pm
przez Szczurnięta8
Oczywiście szczury raczej się bawią razem nie chodziło mi o to że nigdy na nas nie zwracają uwagi a co do drugiego szczura chyba kupię jutro ;)

Re: Dwa szczury na pewno?

PostNapisane: Pn wrz 04, 2017 9:05 pm
przez Paul_Julian
Nie kupuj szczura - zaadoptuj :) Sklepy i hodowle domowe ( np. takie na allegro) nie sa dobre.
Napisałem linki w Twoim temacie, tam poszukaj :) Na forum albo na facebooku tu :
https://www.facebook.com/SzczurzeAdopcje/
Naprawdę jest sporo szczurków, które czekają na nowy domek.