Guz przed tylnią lewą łapka.

W tym dziale napisz o problemach związanych z łapkami, czy ogonem Twojego pupila.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Julek
Posty: 234
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 9:42 pm

Guz przed tylnią lewą łapka.

Post autor: Julek »

Ok sziękuje :przytul:
Szukam TRASPORTU TYCHY-> SZCZECIN dla dwóch samiczek, pierwsza połowa marca. PILNE!
Za czowym mostem --> Tosia, Zosia, Kama, Nela, Luka (23.02.07), Duduś (18.08.07-20.08.08), Alusik (29.11.08), Dyziaczek (05.04.07 - 01.09.09) :'(
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Guz przed tylnią lewą łapka.

Post autor: Anita »

120 zł?? To Warszawa niby taka groga a zapłaciłam 50...
Powodzenia :przytul:
(chociaż na tego weta uważaj, bo ma jakieś dziwne podejście...)
szninkiel
Posty: 63
Rejestracja: sob gru 04, 2004 5:19 pm

Guz przed tylnią lewą łapka.

Post autor: szninkiel »

Anita, to wszystko zalezy od guza. Ja raz zaplacilam 120, a raz niecale 50, bo guzek byl bardzo latwy do usuniecia. U tego samego weta oczywiscie.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Guz przed tylnią lewą łapka.

Post autor: limba »

Ja w Warszawie za dwa guzy placilam nie duzo ponad 100 zl. Za kastracje podobnie. Za amputacje kawalka ogona 60.

120 to duzo. Nie wiem ile warszawska Oaza sobie liczy za operacje a maja naprawde swietny sprzet i specjalistow.

Trzymam kciuki za szczurcie... Kazde zwierze mzoe sie nie wybudzic, ale to do weta nalezy odpowiednie dobranie dawki narkozy, no i w zaleznosci od weta podanie wybudzacza badz nie. Ja wole wybudzacz...
Ostatnio zmieniony śr gru 27, 2006 11:17 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Julek
Posty: 234
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 9:42 pm

Guz przed tylnią lewą łapka.

Post autor: Julek »

CZyli powiedzieć mu żeby lepiej mojej małej dał wybudzacz??
Anita Ten przeprowadzający operacje lekarz, Jest ok i bardzo dobrze operuje. Tylko ta manuwa jakaś nowa przyszla i gada jakieś niehumanitarnne propozycje.
Oby wszystko było dobrze.
Szukam TRASPORTU TYCHY-> SZCZECIN dla dwóch samiczek, pierwsza połowa marca. PILNE!
Za czowym mostem --> Tosia, Zosia, Kama, Nela, Luka (23.02.07), Duduś (18.08.07-20.08.08), Alusik (29.11.08), Dyziaczek (05.04.07 - 01.09.09) :'(
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Guz przed tylnią lewą łapka.

Post autor: limba »

Julek, tak..ja jestem osobiscie za wybudzaczami... Oczywiscie szczuras dochodzi do siebie i jesli cos ma sie stac to sie stanie... (jak zawsze) .
Moje szczurasy operowane zawsze dostawaly wybudzacz...
Jesli dobry chirurg to wspaniale... tylko tej "pani" nie dopuszczac :?
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łapki i ogon”