wada łapki - co dalej?

W tym dziale napisz o problemach związanych z łapkami, czy ogonem Twojego pupila.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

wada łapki - co dalej?

Post autor: yss »

czy jeśli szczurek urodził się z wadą łapki - rączki, dokładniej zgrubieniem na wierzchu dłoni [hm?] i środkowym paluszkiem dużo krótszym i cieńszym, może mieć z tego powodu problemy w przyszłości z czymkolwiek? na razie wspina się, biega i bije tak jak pozostałe, a czasem nawet bardziej :)
pytam na wszelki wypadek.

oraz: tak, wiedziałam o wadzie, zanim wzięłam szczurcię :)

[nie znalazłam pasującego wątku... więc nie krzyczcie, jeśli temat już był tysiąc razy omawiany...]
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: wada łapki - co dalej?

Post autor: limba »

Mysle ze nie bedzie miala z niczym problemow. Tym bardziej ze jest to najprawdopodobniej wrodzone jak piszesz. Oczywiscie warto zwracac uwage, szczegolnie jak ogon podrosnie czy ta lapka nie boli, nie puchnie itp. Ale sadze ze jest i bedzie normalnym i szczesliwym szczurem.
Ostatnio zmieniony pn lut 05, 2007 3:46 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
sue
Posty: 376
Rejestracja: pn gru 05, 2005 9:23 pm
Lokalizacja: Lublin

RE: wada łapki - co dalej?

Post autor: sue »

Strasznie dużo było przypadków różnych zwierząt które rodziły się z wadami - brak łapy, 'zniekształcona' kości, czy inne, a radziły sobie równie dobrze jak inne zwierzaki. Znam przykład psa, który miał tylko dwie łapy - po prawej stronie, a bawił się, skakał, biegał równie szybko jak inne psy i był niesamowicie szczęśliwy :)
Nobody is perfect. My name is nobody.

['] Pestka [II 2006 - 31 VIII 2007]


Obrazek
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: wada łapki - co dalej?

Post autor: yss »

dzięki :) chciałam się upewnić, bo w sumie więcej wiecie ode mnie :)
sue: nie wiem, czy chciałabym zobaczyć psa biegnącego na dwóch łapach...:D chociaż człowiek niby biega...:> ale to musiał być nieziemski widok.
ten się nie myli, kto nic nie robi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łapki i ogon”