[GUZ] nad łapką

W tym dziale napisz o problemach związanych z łapkami, czy ogonem Twojego pupila.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

[GUZ] nad lapka

Post autor: lajla »

jak sie ciesze ze Ci sie udalo :) nie bedzie potrzeba zadnej neizzczesnej amputacji:) a i znow sie okazuje ze natura to najklepsze lekarstwo ;)
a w ogole napewno to pomoze i nam :)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

[GUZ] nad lapka

Post autor: Mycha »

Daję zdjęcie... dotykałam go. Została tylko rozciągnięta skórka. Rugger wyraźnie się ożywił :D
Obrazek
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

[GUZ] nad lapka

Post autor: IVA »

Mycha tak się cieszę :D
A może w tej swojej czarodziejskiej książeczce znalazłabyś coś dla kichającej, słabnącej i chudnącej w oczach mojej Filipki.
Nie ma zapalenia płuc, nie ma żadnego widocznego guza. Witaminy nie pomogły, smarowanie noska i inhalacje tez nie, echinacea, bioaron C, antybiotyk dopyszczny tez nie. Teraz dostaje antybiotyk podskórnie. Może pomoże ale tak sie o nią boję.
Ostatnio zmieniony ndz lut 05, 2006 10:39 pm przez IVA, łącznie zmieniany 1 raz.
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

[GUZ] nad lapka

Post autor: olka »

A jednak cuda się zdarzają!!! Ukochaj go mocno i trzymajcie się dalej!!!! :D
Olka
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

[GUZ] nad lapka

Post autor: Mycha »

Boże sama nie wierzę!
Przesuwam post do Choroby i Leczenie i życzę wszystkim takiego szczęścia jak ja miałam!!!! :D
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

[GUZ] nad lapka

Post autor: myszka »

Oj Mycha! nie wiesz co zrobiłas zamieszczając tu ten post! teraz będę musiała odwiedzic zdrowiejącego ruggera no i ciebie :D do zobaczenia...bój się!!! :D
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

[GUZ] nad lapka

Post autor: Mycha »

Chciałabym powiedzieć, że zakończyłam okłądanie skrzypem. Okładałam go ostatnio raz w tygodniu, teraz będziemy robic to żadziej :D Nie wygląda na to, że choroba chce wrócić, a Rugger mimo swojego wieku wspina się po kratach.
Jest już drugi ocalony- szczur mojej sąsiadki. Właściwie to chciała już go uśpić bo już bardzo krwawiła. Teraz szczuras jest jeszcze osłabiony, ale powoli mam nadziję dojdzie do zdrowia :D
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Guśka
Posty: 69
Rejestracja: sob lut 28, 2004 3:17 pm

[GUZ] nad lapka

Post autor: Guśka »

Mam takie moze troche glupie pytannie :oops: nie leczylam nigdy szcurka okladami, i chcialabym sie dowiedziec w jaki sposob je zastosowac, czy mam trzymac szcurka z okladem czy przywiazac w jakis sposob? moj szczurek dostal guzkow (mam nadzieje ze to nie nowotwor znowu) i mysle ze to moze byc dla niej jakas szansa...
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

[GUZ] nad lapka

Post autor: Mycha »

Ja Ruggerowi przywiązywałam husteczkę [miał guza mniej więcej na wysokości łopatki] przez całe ciałko. Woreczek od wywaru układałam na chustce. Aby wszystko miało cgarakter naparu zalewałam zioła małą ilością wody i czekałam aż zrobią się miękkie.
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Guśka
Posty: 69
Rejestracja: sob lut 28, 2004 3:17 pm

[GUZ] nad lapka

Post autor: Guśka »

Inka ma juz chyba 3 mniejsze guzki miedzy lopatkami i jednego troche wiekszegotak miejwiecej nad przednia lapka...probowalam zalozyc jej taki opatrunek ale niestety zdjela go sobie szybciutko, wiec teraz niestey musze ja troche na sile trzymac i przykladac cieply skrzyp..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łapki i ogon”