Czy to grzybica ogoka?

W tym dziale napisz o problemach związanych z łapkami, czy ogonem Twojego pupila.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Alessa
Posty: 146
Rejestracja: wt mar 03, 2009 11:45 pm
Lokalizacja: Nowy Sącz

Czy to grzybica ogoka?

Post autor: Alessa »

Hej wszystkim, mam prośbę do wszystkich zainteresowanych(szczególnie tych co przeszli grzybice ogonka=)
Mianowicie :mojej lolce w ok. 2,3 dni na ogonie pojawiły sie 2 rodzaje kropek czerwonych-jedne obrzmiałe ze strupkiem czerwonym w środku i zaróżowione na około a drugie obok nich małe czerwone i bez zaróżowień.Więc udałam się do weta ten stwierdził grzybice i polecił klotrimazol lub biodylon-wziełam biodylon bo maszersze spektrum działania(grzyb,bakterie,pasożyty i swieżb)ale nurtuje mnie czemu drugi szczuras w tych samych trotach(innej klatce)nie dostsał tego ??? A może to alergia,no ale zuza jej nie ma a zawsze dostają to samo.... ::)
Ze mną - wspomnienia
Za TM Sherlock[*], Wathson[*],Roland[*], Edek[*], Filip[*], Zuza[*] Lola [*]. .. Bazyl[*]...Fibi[*] Cleo[*] oraz Agrest - moje kochane słoneczka
S.
Posty: 706
Rejestracja: śr wrz 19, 2007 9:19 pm

Re: Czy to grzybica ogoka?

Post autor: S. »

Zarazić mogły się obie, ale tylko u jednej choroba się ujawniła.
Alessa
Posty: 146
Rejestracja: wt mar 03, 2009 11:45 pm
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Czy to grzybica ogoka?

Post autor: Alessa »

A co sądzicie o biodylonie pomoże? Dodam że smaruje co drugi dzień ogon, od piątku czyli 4 ry aplikacje i strupki nie sa już zaróżowione ,ale dalej sa jak były wielkościowo..
Ze mną - wspomnienia
Za TM Sherlock[*], Wathson[*],Roland[*], Edek[*], Filip[*], Zuza[*] Lola [*]. .. Bazyl[*]...Fibi[*] Cleo[*] oraz Agrest - moje kochane słoneczka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łapki i ogon”