złamanie ogonka??

W tym dziale napisz o problemach związanych z łapkami, czy ogonem Twojego pupila.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
anwet
Posty: 188
Rejestracja: śr lut 25, 2009 1:42 pm
Kontakt:

złamanie ogonka??

Post autor: anwet »

Witam!
Przed chwilą mój pies usiadł przypadkiem na ogonku szczura. Ta niestety zaczęła się wyrywać i w efekcie usłyszałam pisk.
Ogonek Szyfci zaczął się wić jak dżdżownica. Teraz chodzą "równolegle" - szczur, a obok jego ogon.
Nie wiem co robić!
Ze mną :
:(

W nowym domku:
Wituś ( Cipciok) i Wacuś

Za TM:
Szyfcia ,Prysia, Milusia <- na zawsze w moim serduszku :,( Indira, Wypłoszynka, Smok ... :(
i (zdecydowanie za szybko.. :,( ) Cudaczynka... :,( ; Pędraczynka i Maleństwo :(
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: złamanie ogonka??

Post autor: Paul_Julian »

Nie bardzo sobie to wyobrazam , moze wrzuc filmik albo fotkę ? Nie sądzę , zeby ogonek był złamany , jednak nawet ciezki pies ma w miare miękki zadek .
Czy ogonek jest bolesny jak dotykasz ? są tam jakies dziwne nierównosci ?
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
anwet
Posty: 188
Rejestracja: śr lut 25, 2009 1:42 pm
Kontakt:

Re: złamanie ogonka??

Post autor: anwet »

No boli ją.
A zgrubień nie jestem w stanie wyczuć, bo jak się jej dotyka ogonek, to piska :-[
może tylko ją bardzo boli.. :,(
Ze mną :
:(

W nowym domku:
Wituś ( Cipciok) i Wacuś

Za TM:
Szyfcia ,Prysia, Milusia <- na zawsze w moim serduszku :,( Indira, Wypłoszynka, Smok ... :(
i (zdecydowanie za szybko.. :,( ) Cudaczynka... :,( ; Pędraczynka i Maleństwo :(
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: złamanie ogonka??

Post autor: Paul_Julian »

Oj , jak piska to faktycznie coś sie stało . Może nadwęrezyła jak chciala sie wyrwać ? Zajrzyj do dobrego weta na rtg :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: złamanie ogonka??

Post autor: *Delilah* »

Szczurcia powinna dostać leki przeciwzapalne. Wet niech obmacaca porządnie ogonek, a w razie potrzeby zrobi RTG.
Mam nadzieje, ze ogonek nie zostal złamany, bo w takim razie niestety konieczna będzie apmutacja :/
Jezeli jest na nim widoczne zgrubienie, to mozliwe, ze tylko kręgi zostały przesunięte i nie doszło do powazniejszego uszkodzenia...
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
anwet
Posty: 188
Rejestracja: śr lut 25, 2009 1:42 pm
Kontakt:

Re: złamanie ogonka??

Post autor: anwet »

Dzisiaj Szyfci ogonek już nie boli.
Ale jak chodzi, to ma go bardziej w górze niż zazwyczaj.
Na razie nie chcę jej dotykać, czy jest tam jakieś zgrubienie, czy nie. Zdaje się nie zwracać uwagi na to, co było wczoraj..

Jak tak sobie analizuje to wczorajsze zajście, to może maleństwo faktycznie tylko sobie coś naciągnęło.
Kiedy sunia usiadła, szczurzaste zamiast spokojnie iść do przodu, skoczyło w górę, w stronę klatki, trzymając się łapkami klatki, a wygięty ogonek, przyciśnięty ciężarem psa, nie mógł się wyślizgnąć..
Ze mną :
:(

W nowym domku:
Wituś ( Cipciok) i Wacuś

Za TM:
Szyfcia ,Prysia, Milusia <- na zawsze w moim serduszku :,( Indira, Wypłoszynka, Smok ... :(
i (zdecydowanie za szybko.. :,( ) Cudaczynka... :,( ; Pędraczynka i Maleństwo :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łapki i ogon”