Zaklinowany palec

W tym dziale napisz o problemach związanych z łapkami, czy ogonem Twojego pupila.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Zaklinowany palec

Post autor: lovekrove »

Muffin wchodząc do klatki zaczepił się łapką, a właściwie zaklinował mu się jeden palec, na którym przez dwie, trzy sekundy zawisł. Piszczał, a ja nie miałam jak go wyjąć, w końcu się uwolnił. Spojrzałam na ten palec [tylna łapka], jest zaczerwieniony. Dotykałam mu, nie piszczał. Teraz jest przerażony. I nie wiem, czy to może sie przerodzić w coś poważniejszego, może mu coś być? Strasznie się zestresowałam tym, ja też. :-\ Robić coś, czy dać sobie spokój i nic mu nie bedzie? :-[
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Zaklinowany palec

Post autor: nausicaa »

raczej powinno zejść samo. czasem u moich miałam kontuzję pazurka i krwi było dużo, zaczerwienienia też, ale samo się goiło. jeśli po 2 dniach nie przejdzie, id do weta.
chyba, że może rumiankiem przemywać albo rivanolem? ja w sumie nigdy z tym nic nie robiłam, chyba, że ktoś ma jakieś inne rady...
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Zaklinowany palec

Post autor: lovekrove »

Zaczerwienie już zniknęło, niepotrzebnie panikowałam. ;)
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
sasza&masza
Posty: 1270
Rejestracja: czw sie 19, 2010 4:20 pm
Numer GG: 9176574
Lokalizacja: Lublin

Re: Zaklinowany palec

Post autor: sasza&masza »

To dobrze;P Nic mu nie będzie;)
Dog&cat: Vega i Zuza
Ratz: Arkadia Melania Nayeli Malibu Aniołki[*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łapki i ogon”