Cały biały(mleczny) ogon

W tym dziale napisz o problemach związanych z łapkami, czy ogonem Twojego pupila.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
natt155
Posty: 3
Rejestracja: pn mar 07, 2011 10:28 pm

Cały biały(mleczny) ogon

Post autor: natt155 »

Witam. nie znalazłam niestety takiego tematu wiec sama pisze.
Zauwazylam że mojemu Czesterowi zrobił sie cały biały ogon, ma taki mleczny kolor.. Jest to możliwe że może byc od mleka dla kociąt? Wczoraj troszke go dostał ponieważ opiekuje sie kilkudniowymi szczurkami bez mamy.. wczoraj jak je karmiłam zauważyłam że mu strasznie smakuje i nie dawał mi spokoju.. a że mam miękkie serce to troszke go dostał . Ale drugiemu tez dorosłemu szczurkowi nic takiego dziwnego z ogonem sie nie stało.. Prosze o pomoc.. Nie wiem co to może być.. szczurek jak na swoj wiek czuje sie swietnie jest żywy ma apetyt i skory do zabawy.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Cały biały(mleczny) ogon

Post autor: Paul_Julian »

A masz może mozliwosć zrobić zdjęcie ? na pewno to nie od mleka :)
Ogon ma takie mini włoski i powinien byc ciepły , moze to kolor tych włosków?
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łapki i ogon”