Ugryzienie w łapę - utrata równowagi

W tym dziale napisz o problemach związanych z łapkami, czy ogonem Twojego pupila.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
dimitria
Posty: 82
Rejestracja: pt mar 25, 2011 11:40 am

Ugryzienie w łapę - utrata równowagi

Post autor: dimitria »

Hej! Przy próbie połączenia Olafa z Leonem, ten ugryzł Olafa w tylną łapkę.
Śladu brak, krwi brak, brak widocznej opuchlizny czy zaczerwienienia. A jednak pierwsza reakcją, to było cofanie się bokiem, zaburzenie równowagi. Olaf przez jakiś czas "torował" sobie drogę bokiem, teraz na szczęście (po upływie kilku godzin) przestał, niemniej przewraca się co pewien czas, zwłaszcza, kiedy chce na coś wejść (WEJŚĆ, nie SKOCZYĆ - skacze normalnie, pewnie.)
Wydaje mi się, że zewnętrzny palec tylnej łapki jest lekko opuchnięty i skrzywiony. Mimo to Olaf staje na łapce bez problemu, chodzi normalnie, tylko przewraca się co pewien czas, chodzi bokiem... Czy to może samo minąć? Czy czekać, aż ból minie? Czy może szorować w tej chwili do weta? Czy ktoś miał podobny przypadek?
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ugryzienie w łapę - utrata równowagi

Post autor: Kluska123 »

Ja bym na Twoim miejscu poszła do weta :(
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: Ugryzienie w łapę - utrata równowagi

Post autor: tahtimittari »

Dobrze by było, zeby weterynarz to zobaczył.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łapki i ogon”