Chora łapka :(

W tym dziale napisz o problemach związanych z łapkami, czy ogonem Twojego pupila.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
iga90
Posty: 25
Rejestracja: sob lis 05, 2011 2:11 pm

Chora łapka :(

Post autor: iga90 »

Proszę o pomoc, w niedziele dotarła do mnie samiczka z uszkodzoną nóżką. Kobieta która od której adoptowałam szczurka nie widziała żadnych objawów chorej nóżki, być może wtedy jeszcze było wszystko ok. nożka jest podwinięta, paluszki skulone. nie ma żadnych objawów ubicia, siniaków, zadrapań, złuszczeń skóry- nic. Masowałam ją wczoraj, nie wyrywała nóżki tak że chyba ją nie boli. Staje na nią od czasu do czasu, podpiera na niej jak wspina się na szczebelki klatki, drapie za uszkiem ale widać że stara się jej nie używać zbyt często. nie jest taka jak u reszta nóżek. przesyłam zdjecie może ktoś kiedyś miał podobny problem. Martwie się bo to już kilka dni. Jeśli do poniedziałku jej nie przejdzie chyba będe musiala wybrać sie to weta. Jest to prawa tylna nóżka. proszę o pomoc
Zdjęcia:
http://imageshack.us/photo/my-images/502/dsc09477c.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/850/dsc09509b.jpg/
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Chora łapka :(

Post autor: nausicaa »

mogła sobie gdzieś stłuc czy jakoś naciągnąć, czasem szczury tak mają, szczególnie, to maleństwo jest. skoro nie ma opuchlizny i ją nie boli, poczekaj przez weekend, a jak nie będzie poprawy idź do weta
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
iga90
Posty: 25
Rejestracja: sob lis 05, 2011 2:11 pm

Re: Chora łapka :(

Post autor: iga90 »

Dziękuje za odpisanie nausicaa ;)
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chora łapka :(

Post autor: sylwiaj »

jak jej nie boli to moze ma jakis niedowład nóżka jest w nienaturalnej pozycji może przykurcz?
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
iga90
Posty: 25
Rejestracja: sob lis 05, 2011 2:11 pm

Re: Chora łapka :(

Post autor: iga90 »

myślę że to jednak jakieś naciągniecie- nóżka nie jest juz taka przyklona paluszki prostsze, staje na niej kica jak szalona. możliwe ze zahaczyła pazurkiem o dywan jak szalała albo po prostu naciągneła jakieś ścięgienko. Dziękuje za pomoc :) ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łapki i ogon”