Nie pewne złamanie ogona...

W tym dziale napisz o problemach związanych z łapkami, czy ogonem Twojego pupila.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
szczurekogorek
Posty: 1
Rejestracja: pt gru 09, 2011 10:01 pm

Nie pewne złamanie ogona...

Post autor: szczurekogorek »

Moja szczurzyca zaczęła mi uciekać, a ja z paniki złapałam ja za ogon, a wtedy ona zrobiła obroty w powietrzu i teraz przeze mnie CHYBA ma złamany ogon.. Nie wiem tak dziwnie, nie powiedziałam rodzicom i nie wiem co robić.. HELP!! <//333
Nie wygląda jakby cierpiała, bo tylko liże ten ogon... a on jest taki jakby przedzielony na pół i połączony białymi, grubymi "nitkami".. nie wiem jak to opisać </3 co robić??
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Nie pewne złamanie ogona...

Post autor: nausicaa »

idź do weta, jeśli tam jest jakieś poważne złamanie albo rana, to może wdać się martwica i trzeba będzie amputować ogon. szczury niestety nie okazują bólu niż w taki spoób, że są osowiałe albo właśnie liżą sobie miejsce...także może to być coś poważnego. poszukaj weta polecanego i znającego się na szczurach w dziale Weterynarze
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łapki i ogon”