[OGON] Malutka narośl

W tym dziale napisz o problemach związanych z łapkami, czy ogonem Twojego pupila.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Gadom
Posty: 388
Rejestracja: sob sie 06, 2011 9:44 pm
Lokalizacja: Piechowice
Kontakt:

[OGON] Malutka narośl

Post autor: Gadom »

Zauważyłem dzisiaj na ogonie szczura taka maluteńka narośl, jak ja opisać... Powiem szczerze kolorystycznie jest to jak ogon , jest to twarde i wygląda to jak pryszcz u człowieka. Dotykając szczur nie reaguje na to, jest taki jaki był nic się nie zmieniło oprócz tego czegoś na ogonie.
ze mną :Dexter
za TM : Max I [*],Max II [*][/i],Wielki Wojownik Sheldon, Wojownik cichy bohater Dexter[*] ;([/i]
Awatar użytkownika
Mustang2912
Posty: 94
Rejestracja: pt lip 20, 2012 5:07 pm

Re: [OGON] Malutka narośl

Post autor: Mustang2912 »

''Nie kwiat lecz owoc to wartość rośliny, chcesz poznać człowieka- patrz na jego czyny.''
Awatar użytkownika
Iguta87
Posty: 512
Rejestracja: sob maja 14, 2011 11:58 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: [OGON] Malutka narośl

Post autor: Iguta87 »

Jedna z moich szczurzyc miała taki "pryszcz" na ogonie. Nie był to ropień ani nic takiego, zwykły pryszcz jak u człowieka- sam znikł, wysechł i odpadł.
Co nie znaczy że nie warto iść do weta, ja byłam ale nic nie zrobił bo to nie było nawet na tyle głębokie żeby to wyciskać czy czyścić. Ale nigdy nie wiadomo.
Dziewczyny:
Chłopaki:

Za TM: Fred Bimber Konan Zgredek Biała Ruda Haśka Czarna Didi Hak Smok Blanka Fufa Grzmot Lukrecja Wróżka Wilk Duch Delicja
"Beyond the door there's peace I'm sure,
And I know there'll be no more tears in Heaven”
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: [OGON] Malutka narośl

Post autor: Paul_Julian »

Mustang2912 pisze:http://szczury.org/viewtopic.php?f=172& ... Bl#p840250

może tu coś znajdziesz :-\
Mineły dwa miesiące. Nie odkopuj !!!!!!!
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łapki i ogon”