Narośl na paluszku

W tym dziale napisz o problemach związanych z łapkami, czy ogonem Twojego pupila.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Narośl na paluszku

Post autor: gosja1 »

Ok. 2-3 tyg. temu szczur coś sobie zrobił w łapkę. Nie wiem dokładnie, ponieważ szczury były u mojej mamy, która twierdzi, że miały jakąś większą bójkę. Sądząc po zranieniach na ogonie, jest to jak najbardziej prawdopodobne. Myślę, że uszkodzenie palca nastąpiło w wyniku uciekania przed drugim szczurem. Generalnie Boguś jest nieostrożny i skacze gdzie popadnie, co skutkuje tym, że kilka razy miał już utrąconą nóżkę :P Kiedy ponad tydzień temu widziałam tę łapkę, to przy paluszku było delikatne zaczerwienienie, wyglądające tak jak poniżej, ale mniejsze. Wydawało mi się, że to jeszcze od tego uderzenia lekkie spuchnięcie, które zniknie, tym bardziej, że szczur w ogóle łapką się nie przejmował.
Teraz jednak jestem zaniepokojona. Co to może być? Wydaje mi się, że to się powiększa. A w każdym razie powiększyło się od tych dwóch tygodni. Ale szczur się nie skarży. Nawet jeśli uciskam mu tę łapkę, to nie daje znać, aby coś go bolało. Jest wesoły, biega, od tych kilkunastu dni bardziej przejmował się ranką na ogonie, niż paluszkiem.
Obrazek
Jak myślicie, co powinnam zrobić? Może okłady z czegoś?
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Narośl na paluszku

Post autor: akzi »

powinnas iść do weta. może jest zakażenie i trzeba dac leki
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Narośl na paluszku

Post autor: gosja1 »

Nie bardzo mam jak dzisiaj, a że to się powiększyło zauważyłam wczoraj.. Dzisiaj może chociaż mogę mu jakoś sama pomóc.
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łapki i ogon”