Pułapka żywołowna

W tym dziale napisz o problemach związanych z łapkami, czy ogonem Twojego pupila.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
lunaizorza
Posty: 25
Rejestracja: czw wrz 13, 2012 9:41 pm

Pułapka żywołowna

Post autor: lunaizorza »

Wiem że tytuł nie psuje tu ale wyjaśniam: luna uciekla i się schowała i nie ma innej rady niż pułapka żywołowna tylko boje się że mojej małej może to obciąć ogon a przynajmniej kawałek czy moje obawy są uzasadnione? Co robić w takim przypadku? I czy moge temu jakoś zaradzić?
moje szczurusie: Luna (uciekinier) Zorza (poważna)
Luna wróciła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pułapka żywołowna

Post autor: unipaks »

Może najpierw spróbuj ją zwabić na pachnącą wędlinkę (kiełbaskę, wędzony boczek), możesz też wystawić miseczkę ze świeżo ugotowaną kaszką manną :) Nieraz trzeba dość długo spokojnie posiedzieć by szczurek wyszedł, i trzeba mieć przemyślany sposób odcięcia drogi powrotnej do ucieczki. ::)
Nie sądzę, by trzeba się było obawiać żywołapki; jedzonko na wabik możesz umieścić jak najdalej od drzwiczek
Powodzenia :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pułapka żywołowna

Post autor: Paul_Julian »

lunaizorza pisze:Wiem że tytuł nie psuje tu ale wyjaśniam: luna uciekla i się schowała i nie ma innej rady niż pułapka żywołowna tylko boje się że mojej małej może to obciąć ogon a przynajmniej kawałek czy moje obawy są uzasadnione? Co robić w takim przypadku? I czy moge temu jakoś zaradzić?
W poprzednim Twoim topiku podałem Ci linki. Jeden ma aż 7 stron. http://szczury.org/viewtopic.php?f=10&t=6690 Nie uwierzę, że spróbowałas wszystkiego.

Wczoraj siedziałem do rana na 2gim kompie (nie w moim pokoju) , wracam - 2ch szczurów nie ma. Jako, ze to nie 1szy raz to w ciągu 30 minut już się znalazły.
Ale bywało i tak, że nie było ich cały dzień. Nigdy nie zostawiałem przynęty, łowię "na glodniaka" :D ale sposoby sa rózne. Przynęta się przydaje, jak siedzisz i czekasz. wtedy dajesz pachnąca przynętę i słuchasz gdzie się coś rusza.

Ale o tym wszystkim jest w tamtym temacie.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łapki i ogon”