Co jest małej ? Iść do weta ?

W tym dziale napisz o problemach związanych z łapkami, czy ogonem Twojego pupila.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nuka
Posty: 25
Rejestracja: czw paź 11, 2012 11:09 am
Lokalizacja: Tarnów

Co jest małej ? Iść do weta ?

Post autor: Nuka »

Mam dwie szczurzyczki dwumiesięczne. Jedna z nich, Fredka umaszczenia husky ma dziwny ogonek. Łuszczy jej sie skórka na nim i robią się ranki. Co to jest ?
Wygląda to tak : http://skinnygirl49.files.wordpress.com ... 201953.jpg
Niewyraźne zdjęcie, ale ostrzejszego sie nie dalo.te ciemniejsze miejsca to malutkie ranki, kropki- nie paseczki. Koniec ogonka jest calkiem w porządku.
Nuka
Posty: 25
Rejestracja: czw paź 11, 2012 11:09 am
Lokalizacja: Tarnów

Re: Co jest małej ? Iść do weta ?

Post autor: Nuka »

Nuka pisze:Mam dwie szczurzyczki dwumiesięczne. Jedna z nich, Fredka umaszczenia husky ma dziwny ogonek. Łuszczy jej sie skórka na nim i robią się ranki. Co to jest ?
Wygląda to tak : http://skinnygirl49.files.wordpress.com ... 201953.jpg
Niewyraźne zdjęcie, ale ostrzejszego sie nie dalo.te ciemniejsze miejsca to malutkie ranki, kropki- nie paseczki. Koniec ogonka jest calkiem w porządku.
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Co jest małej ? Iść do weta ?

Post autor: akzi »

moze to świerzbik ?

a drapie się coś ? druga tez to ma ?
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Nuka
Posty: 25
Rejestracja: czw paź 11, 2012 11:09 am
Lokalizacja: Tarnów

Re: Co jest małej ? Iść do weta ?

Post autor: Nuka »

Druga nie. Ma sliczny ogonek, gladki. A świerzb to chyba nie jest, bo nie wygląda mi na niego
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Co jest małej ? Iść do weta ?

Post autor: Paul_Julian »

A może to zwykły brud ? Ale nie zaszkodzi przejść się do weta, może być np. grzybica.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Nuka
Posty: 25
Rejestracja: czw paź 11, 2012 11:09 am
Lokalizacja: Tarnów

Re: Co jest małej ? Iść do weta ?

Post autor: Nuka »

Brud raczej tez nie. Staralam sie to przetrzec mokra szmatka, ale nic nie dalo. Jutro sie postaram przejsc do weta
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łapki i ogon”