BARDZO WAŻNE! Szczur ODGRYZA sobie tylnia lape

W tym dziale napisz o problemach związanych z łapkami, czy ogonem Twojego pupila.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
hagath
Posty: 1
Rejestracja: wt sty 15, 2013 12:00 am

BARDZO WAŻNE! Szczur ODGRYZA sobie tylnia lape

Post autor: hagath »

Witam, zarejestrowałam się na tym forum ponieważ nie wiem już jak mam pomóc mojej szczurce :( ma 2 lata, około pół roku temu szczurka zaczęła tracić siłę w swoich łapkach, od razu pobiegłam do weterynarza, powiedział że ma guza który uciska na kręgosłup, nie jest operacyjny. Ostatnio jakieś 3 dni temu zaczęła ODGRYZAĆ sobie tylną łapę! Zaczęła od paznokci, przed chwilą zauważyłam że nie ma już wszystkich palców. Jak mogę jej pomóc do jutra? Czy ona na pewno ma guza czy to jakaś choroba? Myślicie że powinnam zasięgnąć porady innego weterynarza? Błagam o szybką odpowiedź, boję się że odczuwa ból chociaż wet mówiła że nic nie czuje... :( Jak jej opatrzyć tą łapę? Martwię się, że zrobi sobie większa krzywdę...
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: BARDZO WAŻNE! Szczur ODGRYZA sobie tylnia lape

Post autor: noovaa »

To nie częste, ale szczur może tak reagować na ból. Poproś weterynarza o wprowadzenie metacam'u (p.bólowy) dożywotnio. Zobaczysz czy coś to zmieni.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łapki i ogon”