Szczurza Gulka

W tym dziale napisz o problemach związanych z łapkami, czy ogonem Twojego pupila.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Mino1983
Posty: 52
Rejestracja: pn maja 13, 2013 1:44 pm
Numer GG: 1853676
Lokalizacja: Gliwice , Bad Hönningen

Szczurza Gulka

Post autor: Mino1983 »

Witajcie ,
Po rozmowie z kilkoma osobami z Forum i zaczerpnięciu informacji jeśli chodzi o gulkę która wyskoczyła mojej 1 rocznej szczurzynie Dumbo Zośka 0,5kg waży. wystawiam fotkę i pytam się na forum czy mieliście już take cosik, byłem u Veta to nie Rak ani ponoć Ropniak.jej siostra jest strasznie ruchliwa a ta woli leżeć.
Jakie są wasze zdania.
Decyzja wyciąć.

Wstawiam linki

http://imageshack.us/a/img708/8425/idev.jpg
http://imageshack.us/a/img802/9963/vn.jpg

dziękuję
Dominik ???
SECURITY SYSTEM ONLINE
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Szczurza Gulka

Post autor: akzi »

jakiś strup paskudny, nie miała tam zastrzyku żadnego ?
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Szczurza Gulka

Post autor: lovekrove »

To raczej nic groźnego. Albo po zastrzyku, albo jakiś kaszak. Trochę gorzej, jakby takie strupki zacżęły pojawiać się w innych miejscach, bo to by oznaczało świerzb/wszy/czycośwtymstylu.
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Szczurza Gulka

Post autor: lovekrove »

O spostrzegawczości! Ten strupek jest na takiej gulce, tak? To o to chodzi? Jak moim coś takiego się pojawiło, to wet nakłuwał to. I z tego co mi powiedzieli, to takie nakłucie jest niegroźne, niezależnie co by to nie było.
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
Mino1983
Posty: 52
Rejestracja: pn maja 13, 2013 1:44 pm
Numer GG: 1853676
Lokalizacja: Gliwice , Bad Hönningen

Re: Szczurza Gulka

Post autor: Mino1983 »

A wiec tak na twardej nie przemieszczajacej sie gulce wpierw byl jeden teraz 2 strupek i mi tez powiedzieli ze narkoza (dla mnie wdech ale drogi) i wycinaja i zakladaja jej szfy i dostanie ochronke na glowe :P ale chyba nie dla niej bo jej siostra zdejmie. A mala zecz jej siostra ja caly czas zaczepa i podgryza i ciagnie za ucho a ona nic woli lezec czy to norma.
Pozdrawiam
SECURITY SYSTEM ONLINE
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Szczurza Gulka

Post autor: Paul_Julian »

Bedzie musiała być w osobnej klatce, zeby jej siostra nie zdjęła szwów. Czy wet powiedział co to ?
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Mino1983
Posty: 52
Rejestracja: pn maja 13, 2013 1:44 pm
Numer GG: 1853676
Lokalizacja: Gliwice , Bad Hönningen

Re: Szczurza Gulka

Post autor: Mino1983 »

Witam
Wet powiedzial ze to nie zaden rak ani cos zeby zagrazalo zyciu (od razu mowie ze mieszkam w niemczech i te medyczne nazwy tam musze sie nauczyc ale wczesniej to nie bylo klute ani zaden zaszczyk nie byl robiony ale wiem ze tam ropy nie ma tylko krew wiec chyba krew sama.Teraz jestem w Polsce Glwice i musialem pozostawic moje 2 myszki u siostry w Bielefeld , ona mi mowila ze chyba tesknia bardzo bo sikaja w roznych miejsach u niej i kupke robia u nas w domu ani razu. I siostra mi powiedziala ze gulka jej pekla i krew wyszla , siostra jej czysci rumiankiem ale dzis wydawala sie strasznie senna i osowiala ale to tesknota jak dzwonilem do siostry mowilem do nich i slyszac moj glos ozyly. A te sikanie to norma w innym miejscu ?? Pozdrawiam i dzieki za wskazowki wszystkim :)
SECURITY SYSTEM ONLINE
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łapki i ogon”