Wypadanie sierści z ogona

W tym dziale napisz o problemach związanych z łapkami, czy ogonem Twojego pupila.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
martal96
Posty: 7
Rejestracja: pt sty 03, 2014 8:24 pm
Lokalizacja: Łódź

Wypadanie sierści z ogona

Post autor: martal96 »

Witam, mam mały problem... Od kilku dni zauważyłam że moja szczurzyca gubi włosy na ogonie. Nie mam pojęcia co to może oznaczać o: Ogólnie zachowuje się tak jak zawsze. Biega po klatce, skacze, wygłupia się... A no i jeszcze jedno. Jakiś czas temu obgryzła mi kawałek ściany (Najpierw zaczęła od farby, ale dorwała się też do gipsu) :/ Myślicie że to od tego? Może brakuje jej jakichś składników odżywczych? :/ Proszę o pomoc. Z góry bardzo dziękuję :)
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Wypadanie sierści z ogona

Post autor: smeg »

Hmm, ale szczury przecież nie mają włosów na ogonie ??? Możesz wstawić zdjęcie jak to wygląda?

Co do gryzienia ściany - szczury czasem tak robią, głównie dla rozrywki, ale dla pewności możesz kupić jej wapno w kostce (bezsmakowe) i zawiesić w klatce. Jeśli będzie jej czegoś brakowało, to sobie podgryzie.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łapki i ogon”