Odleżyny na ogonie po operacji

W tym dziale napisz o problemach związanych z łapkami, czy ogonem Twojego pupila.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
franka
Posty: 16
Rejestracja: czw sie 25, 2011 7:10 am
Numer GG: 1321603
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Odleżyny na ogonie po operacji

Post autor: franka »

Małe wprowadzenie :
Zosia miała operację w zeszły wtorek. Miała guza sutka, wycięto aż 3. Wszystko odbyło się bez żadnych komplikacji. Najpierw oddano mi "hot dog" (dosłownie tak wyglądała kiedy owinięto ją wszelkimi opatrunkami ), za kilka dni dostała kołnierz ponieważ pani weterynarz pozbyła się opatrunku na brzuszku, dostała kołnierz.
Musi przebywać w osobnym pomieszczeniu niż jej siostra ( klatka ), wiec dochodzi do siebie w dużym pudełku z kocykiem itp.

2 dni temu zauważyłam, iż jej ogon nie jest w pełni "okrągły", tylko "bardziej" twardy i w jednym "pasmie" bardziej prostokątny, po prostu nie wiem jak to opisać.
Jakieś pomysły, czym smarować itp? Jutro jedziemy ściągnąć szwy, być może vet poleci jakieś sposoby, ale liczę także na Was :)
Ze mną : Dyzio i Zyzio
Frania & Ibiza & Tosia & Zosia[*][/color]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Odleżyny na ogonie po operacji

Post autor: Paul_Julian »

To nie odleżyna, to prawdopodobnie odwodnienie. Odleżyna to taka ranka.
Na pewno ma problemy z piciem, a teraz jeszcze jest gorąco. Najlepiej podawaj jej gerberki, albo owoce - im bardziej mokre tym lepiej - ogórek, arbuz, jabłko.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łapki i ogon”