[OGON] obgryzanie

W tym dziale napisz o problemach związanych z łapkami, czy ogonem Twojego pupila.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[OGON] rana nie chce sie zagoic

Post autor: ESTI »

Oczywiscie, ze rana swedzi i przeszkadza, dlatego miedzy innymi nie chce dac sie jej zagoic.
Zycze powodzenia. ;)
Obrazek
kamilka
Posty: 248
Rejestracja: śr sie 26, 2009 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: [OGON] obgryzanie

Post autor: kamilka »

Moj szczurek ma identycznie tylko ze o wiele mocniejsze rany tzn poobgryzany ogon, niestety u mnie to przyczyna "chyba" samotnosci, malutka byla od malego sama w klatce i od tamtej pory do dzis 8m-c ma problemy z ogonem.
Poprzednia wlascicielka nie miala wiecej szczurkow...

Niunke dalam juz do dziewczynek bo z Pania wet ustaliłysmy ze jak tylko sie zacznie goic to do klatki mozna ja wsadzic i smarowac alantanem plus.

Niestety zwierzatko stadne tore musi byc same to dla niego straszna krzywda.

Sam czlowiek nie wystarcza.

Pozdrawiam.
Obrazek[*] Fifi, Didi Eli z nami już nie ma lecz w sercach zawsze pozostaną [*][/b]
kamilka
Posty: 248
Rejestracja: śr sie 26, 2009 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: [OGON] rana nie chce sie zagoic

Post autor: kamilka »

ojej to widze ze ciezka droga przede mna moja niunia ma wlasnie takie natrectwo ;/ od 8 m-c bya u poprzedniej wlascicielki i tam ciagle to miala, po odebraniu malej bylam z nia u weta zaczelo sie znowu babrac ;/ leki nie pomagaja ;/

Smaruje jej alantanem plus, i rivanolem

Malutka jest juz z innymi szczurkami i mam nadzieje ze wlasnie dzieki nim zacznie sie to goic bo nie bedzie tak miala czasu na wygryzanie ;)

Trzeba byc dobrej mysli.

Na dniach jednak pojde znowu do weta moze kupie wyzej wymienione leki jezeli ma to pomoc.

Pozdrawiam.
Obrazek[*] Fifi, Didi Eli z nami już nie ma lecz w sercach zawsze pozostaną [*][/b]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łapki i ogon”