Straszna ranka pod ogonkiem :(

W tym dziale napisz o problemach związanych z łapkami, czy ogonem Twojego pupila.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Izzy1
Posty: 24
Rejestracja: ndz sie 10, 2014 12:29 pm

Straszna ranka pod ogonkiem :(

Post autor: Izzy1 »

Zauważyłam dzisiaj że jedna moja szczurka (fuzz wiec wszystko dobrze widac) jest cała podrapana a pod ogonkiem ma długą, zakrwawioną ranę. Myślałam na początku że to podrapanie, ale kiedy wzięłam ją na kanapę i obserwowałam kiedy się wylizywała zauważyłam że rana jest strasznie głęboka... i ciągle sączy się z niej krew. Dałam ją do mniejszej klatki, żeby była sama i teraz biedactwo siedzi ciągle skulone na pręcikach, zamiast położyć się na materacu który jej włożyłam do klatki i ogólnie widać że musi cierpieć :(
Chciałam się was poradzić co mam z tym zrobić, czy zostawić ją samej sobie i czekać aż się wyliże, czy może trzeba ją wziąć do weta? Kurcze, przeraziła mnie trochę ta ranka, bo nigdy żadna nie zrobiła drugiej czegoś takiego :(
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: Straszna ranka pod ogonkiem :(

Post autor: Morgana551 »

Wet i to jak najszybciej! Może będzie potrzebne szycie.
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łapki i ogon”