Szczurek po pogryzieniu przez drugiego.

W tym dziale napisz o problemach związanych z łapkami, czy ogonem Twojego pupila.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Sarcia112
Posty: 1
Rejestracja: pt lis 06, 2015 11:57 pm

Szczurek po pogryzieniu przez drugiego.

Post autor: Sarcia112 »

Witam.
Około 2 tyg. temu kupiłam moim 2 szczurkom kolegę. Niestety mały został pogryziony lekko przez drugiego (szybko zainterweniowałam) W każdym razie ugryzł go w tylną łapkę, ta łapka spuchła wszystko zeszło i w tym miejscu pojawił się obrzęk. Nie ma śladu po ugryzieniu tylko tak jakby pojawił się na tym guz. Gula jest twarda. Czy to coś poważnego? Jak myślicie? Obrazek Jeżeli coś zrobiłam nie tak to przepraszam. Szukałam info w necie ale nic nie znalazłam.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Szczurek po pogryzieniu przez drugiego.

Post autor: Paul_Julian »

Najlepiej, żeby te zmianę zobaczył weterynarz. Może to jakiś krwiak/ropień jesli pojawiło sie niedawno ?
Na pewno nie zaszkodzi okład z altacetu w płynie. Zawiń łapkę i weż szczurka na ręce, żeby sobie posiedział z takim kompresikiem trochę.

Najlepiej szczurki zaadoptować. Wielu początkujących kupuje szczurki nie wiedząc, ze to jest niedobre rozwiązanie- większosc sklepów sprzedaje zwierzaki nie dbając o ich zdrowie. Więc następne zaadoptuj.

Jesli szczurki nadal sa osobno - poczytaj tu http://szczury.org/viewforum.php?f=16 o łączeniu, bo zwierzaków nie powinno sie nagle łączyć. W końcu sie nie znają, nie wiedzą czy "ten drugi" to ktoś fajny czy nie.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łapki i ogon”