[GUZ] przy tylnych lapkach

W tym dziale napisz o problemach związanych z łapkami, czy ogonem Twojego pupila.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Arbor Vitae
Posty: 321
Rejestracja: śr maja 25, 2005 9:03 am

[GUZ] przy tylnych lapkach

Post autor: Arbor Vitae »

Guz jest w ciezkiej okolicy, byc moze zrosl sie z jelitami, np odbytnica, i wyciecie go nie jest mozliwe. Oczywiscie nie wiadomo poki sie nie otworzy i nie zobaczy, jednak sama operacja jest dosc ryzykowna. Weterynarz mogl miec racje.... niestety. Ja jednak na Twoim miejscu zaryzykowalbym, nawet jesli szanse sa marne. Mysle ze smierc szczura na stole operacyjnym, gdy jest w narkozie i nie jest swiadomy, gdy nic go nie boli, jest lepsza, niz powolne dogorywanie.
Jesli sie zdecydujesz to lekarz w lecznicy nie ma co marudzic, musisz z nim porozmawiac, ze jestes gotowa na ryzyko. Albo po prostu idz do innej lecznicy.
eme
Posty: 150
Rejestracja: śr sie 25, 2004 1:42 pm
Kontakt:

[GUZ] przy tylnych lapkach

Post autor: eme »

Jestem zdania Arbora. Titeuf też ma guz, pod okiem. Wczoraj dostał zastrzyk w pupcię na zmniejszenie opuchlizny, a jutro będzie operowany. jest ryzyko. Że narkoza się nie powiedzie. Że guzka nie da się usunąć) - będzie miał jeszcze operowanego guzka pod pachą - tyciego. Ale wolę, żeby - ODPUKAĆ- odszedł na stole, kiedy będę przy nim gdy traci świadomość, kiedy nie będzie się męczył, niż gdyby guz miał zacząć się rozwijać, absorbować swoim cholernym jestestwem całą czaszkę.
A będzie oki.
Zoperuj pysiaka.
I napisz co i jak. Jesteśmy z Tobą.
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[GUZ] przy tylnych lapkach

Post autor: ESTI »

Dafojne co ze szczurasem?
Obrazek
Dafojne
Posty: 37
Rejestracja: pn cze 13, 2005 4:23 pm

[GUZ] przy tylnych lapkach

Post autor: Dafojne »

Manta (01.06.2003 - 02.07.2005) R.I.P. :-(
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

[GUZ] przy tylnych lapkach

Post autor: sopocianka »

Co się stało?????????????!
Czyżby... :((
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[GUZ] przy tylnych lapkach

Post autor: Lulu »

bosh, tak mi przykro :-(
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[GUZ] przy tylnych lapkach

Post autor: ESTI »

Przykro mi bardzo...
Ostatnio zmieniony śr lip 06, 2005 2:14 pm przez ESTI, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
kitten
Posty: 387
Rejestracja: wt mar 29, 2005 12:48 pm

[GUZ] przy tylnych lapkach

Post autor: kitten »

Tak mi przykro... :cry:
eme
Posty: 150
Rejestracja: śr sie 25, 2004 1:42 pm
Kontakt:

[GUZ] przy tylnych lapkach

Post autor: eme »

.....................................
ciiii........... teraz jest jej już dobrze
zobaczysz, jeszcze się spotkacie
knautia
Posty: 372
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 4:33 pm

[GUZ] przy tylnych lapkach

Post autor: knautia »

bardzo mi przykro :-( [']
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

[GUZ] przy tylnych lapkach

Post autor: merch »

hmmm , no wyglada to niepokojaco i raczej na nowotwór. jedynym wyjściem jest w miare wczesne usuniecie, do tego jednak music znaleść dobrego Weta może w Szczecinie ? Tak ze zdjęcia i z szybkiego narastania to wydaje mi się ze moze to byc jakaś zmiana torbielowata, niekoniecznie nowotwór złośliwy. Jak masz mozliwości to spróbuj się dowiedzieć czy w Szczecini egdzieś operują Szczurki, moze mogłabyś umówić operacje telefonicznie i tylko raz pojechać ze Szczurcią ? Mozesz tez postanowić , że nei będziesz jej operować i wtedy pozostajemieć nadzieje ze nie bedzie si eto dalej powiększać za szybko. Pozdr M
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łapki i ogon”