[KOŃCZYNY] brak lapki, dziwne zachowanie

W tym dziale napisz o problemach związanych z łapkami, czy ogonem Twojego pupila.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Kia113625
Posty: 23
Rejestracja: śr cze 08, 2005 5:22 pm

[KOŃCZYNY] brak lapki, dziwne zachowanie

Post autor: Kia113625 »

Cześć wszystkim!!! Od pewnego czasu mój ogonek kóry kilka miesięcy temu miał amuptowaną łapkę zaczął się dziwnie zachowywać!!! Niby to nic takiego ale zaczynam się niepokoić!!! No wię problem polega na ty że od jakiegoś czasu zaczęła dziwnie chodzić tzn. bardzo wygina grzbiet do góry (jak kot) i chodzi trawie na max. wyprostowanych pozostałych trzech łapach!!! Często też dziwnie kręci kikutkiem do góry i na dół!!! Nie wiem co to oznacza ale zaczynam się martwić!!! Czy ktoś może słyszał o podobnych objawach poamputacyjnych u szczórów czy to może tylko syndrom fantoma!!! Proszę oporadę!!! Pozdrawiam :cry:
Kia113625
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

[KONCZYNY] brak lapki, dziwne zachowanie

Post autor: merch »

Opisujesz to bardzo niepokojąco , chyba trzbe sie przejść do weta i to niezłego...
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[KONCZYNY] brak lapki, dziwne zachowanie

Post autor: krwiopij »

ja bym sie dlugo nie zastanawiala - biegiem do weta! na moje oko sprawa niewiele ma wspolnego z amputacja... to moze byc powazna choroba...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

[KONCZYNY] brak lapki, dziwne zachowanie

Post autor: Zirrael »

zgadzam się z krwiopijka buegiem do weta. Moja Kali też nie ma łapki i nie wykazuje takich objawów. Biega i wspina się prawie normalnie, kikutem się podpiera lub przytrzymuje a nawet próbuje się nim myć.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łapki i ogon”