Nowotwór u mojego ogonka:(

Cały, osobny dział. Problemy z drogami oddechowymi, to jedna z najczęstszych przypadłości szczurków, z jakimi się borykamy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
quatroo
Posty: 66
Rejestracja: ndz cze 12, 2011 11:08 pm

Nowotwór u mojego ogonka:(

Post autor: quatroo »

Jestem tutaj nowa przepraszam więc jeśli zakładam temat w złym miejscu:( U mojego szczurcia wykryto nowotwór. ma zajęte prawie całe płucka. Oba... Jest teraz na antybiotyku który pomaga mu właściwie normalnie funkcjonować ale przyjdzie dzień w którym trzeba będzie zdecydować o jego eutanazji. Powiedzcie mi proszę jak to przetrwać... Już teraz patrząc na niego zaczynam płakać,a nie chcę go wtedy zostawiać tam samego tylko być przy nim. nie chcę,żeby był sam:(
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowotwór u mojego ogonka:(

Post autor: Cyklotymia »

Znajdź weta z powołania, to pozwoli Ci być przy tym, trzymać szczurka na rękach, towarzyszyć mu w tej trudnej chwili...
Awatar użytkownika
altaj89
Posty: 296
Rejestracja: ndz gru 05, 2010 1:53 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowotwór u mojego ogonka:(

Post autor: altaj89 »

http://szczury.org/viewforum.php?f=13 tu mozesz poszukac takiego dobrego lekarza
Bardzo przykro z powodu szczurka, wiem że to bardzo trudne przezywac agonie swojego zwierzaka, mi na moich rekach umieral mój zamordowany 3 i pół roczny Piesek :'( Jeśli nie da sie juz nic zrobic, to postaraj sie jak najbardziej umilić szczurkowi osttanie dni, i nie martw sie bo odejdzie do lepszego świata.
Trzymaj sie ciepło
ze mną: Fifka, Stokrotka, Jagoda, Szarusia
za TM: Dżuma, Trufla, Krówka, Kleo, Cyrylka
Obrazek
quatroo
Posty: 66
Rejestracja: ndz cze 12, 2011 11:08 pm

Re: Nowotwór u mojego ogonka:(

Post autor: quatroo »

Kurcze:( Miałam już wcześniej trzy szczurki,teraz mam parkę. Jednak żaden nie zmarł z powodu choroby... Każdy z nich dożył przynajmniej 3 lat,jeden trzy lata i 8 miesięcy. Teraz sobie z tym nie radzę:( Boję się,że nie będę miała serce zdecydować kiedy ma umrzeć,że z przywiązania będę go męczyć. On ma dopiero 7 miesięcy :( Miał ktoś taki przypadek? Kiedy,przy jakich symptomach dać mu już odejść?
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Nowotwór u mojego ogonka:(

Post autor: smeg »

Zazwyczaj usypia się zwierzę, kiedy nie jest w stanie samodzielnie jeść i pić i wyraźnie widać, że się męczy. Miałaś do tej pory szczęście do szczurków, rzadko zdarza się, aby dożywały 3 lat. Jednak 7 miesięcy to rzeczywiście za wcześnie żeby umierać :(
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
quatroo
Posty: 66
Rejestracja: ndz cze 12, 2011 11:08 pm

Re: Nowotwór u mojego ogonka:(

Post autor: quatroo »

Wiem,wcześniej się udawało... Tak strasznie mi go żal... Nawet wetka jest zdołowana:(
quatroo
Posty: 66
Rejestracja: ndz cze 12, 2011 11:08 pm

Re: Nowotwór u mojego ogonka:(

Post autor: quatroo »

Mój skarb właśnie umarł... :'( Wyszedł z hamaku,wszedł mi na kolana,przytulił się łepkiem,nóżki się pod nim ugięły,przytuliłam go do szyi i po dwóch min było po wszystkim :'(
Awatar użytkownika
altaj89
Posty: 296
Rejestracja: ndz gru 05, 2010 1:53 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowotwór u mojego ogonka:(

Post autor: altaj89 »

Strasznie mi przykro, napewno jest Ci teraz ciężko :( Myśle jednak, że lepiej się stało że odszedł w domu, przy Tobie, mógł się do Ciebie przytulić... tak chyba lepiej niż gdzieś u lekarza w gabinecie. Szkoda tylko, że żył tak krótko :( Bardzo współczuję, wiem co to znaczy stracić ukochane zwierze
ze mną: Fifka, Stokrotka, Jagoda, Szarusia
za TM: Dżuma, Trufla, Krówka, Kleo, Cyrylka
Obrazek
quatroo
Posty: 66
Rejestracja: ndz cze 12, 2011 11:08 pm

Re: Nowotwór u mojego ogonka:(

Post autor: quatroo »

Mimo wszystko też się cieszę,że był we własnym domu. Przytulony do mnie i chłopaka. Wiedział jak go kochamy. Nawet drugi szczurek go jeszcze wyiskał po śmierci na pożegnanie :( :'( Cieszę się,że się dłużej nie męczył...
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowotwór u mojego ogonka:(

Post autor: unipaks »

przykro mi, że musiał odejść tak młodo... :(
najważniejsze, że przy Was i że się nie męczył; trzymaj się jakoś...
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drogi oddechowe”