Leki na ZATKANY NOS starego szczurka...

Cały, osobny dział. Problemy z drogami oddechowymi, to jedna z najczęstszych przypadłości szczurków, z jakimi się borykamy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
PiM
Posty: 145
Rejestracja: śr sie 17, 2011 3:56 pm
Lokalizacja: Wałbrzych

Leki na ZATKANY NOS starego szczurka...

Post autor: PiM »

tagi: katar , odetkanie nosa , zatkany nos , przeziębienie , zapalenie płuc (?)

[ jeśli pojawił się już podobny temat, to bardzo przepraszam, ale bardzo ważna jest dla mnie jak najszybsza odpowiedź ]

Chciałabym podawać mojemu 2,5-letniemu szczurkowi jakiś lek na drogi oddechowe, najlepiej taki, który odetka mu nosek, bo ma katar lub coś tego typu. Bardzo was proszę, podajcie mi jakieś leki dostępne bez recepty oraz dawkowanie ich, będę bardzo wdzięczna!
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Leki na ZATKANY NOS starego szczurka...

Post autor: nausicaa »

a byłaś u weta? jeśli nie, to szczurka niestety nie wyleczysz bez pójścia do weta domowymi sposobami. poszukaj weta w Twojej miejscowości w dziale Weterynarze.
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drogi oddechowe”