Bardzo proszę o szybką odpowiedź

Cały, osobny dział. Problemy z drogami oddechowymi, to jedna z najczęstszych przypadłości szczurków, z jakimi się borykamy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Ewenek
Posty: 116
Rejestracja: wt lis 01, 2011 12:31 pm
Lokalizacja: Racibórz

Bardzo proszę o szybką odpowiedź

Post autor: Ewenek »

Witam,
Mam problem, czytałam kilka tematów ale wsumie nie wiem dalej co robić, bardzo proszę o poradę!
Mój szczurek Czips od długiego czasu krwawi z nosa i z oczu. Czytałam, coś o porfirynie, ale to bardziej na krew wygląda. Przemywam mu nosek i oczka rumiankiem, ale zaraz znowu się pojawia zaschnięta krew w tych miejscach. Zawsze to była zaschnięta krew, ale ostatnio sama zauważyłam jak leci mu ta krew z nosa. Krew jest w bardzo dużej ilości, przemywanie nic nie daje, bo za chwilę znowu jest we krwi, coraz więcej jej leci. A wczoraj wieczorem zauważyłam krew na nosie u drugiego szczura chociaż on nie miał nigdy takiego problemu.
Dodam jeszcze, że szczury raczej nie mają stresowych sytuacji, jedzą normalnie, staram się rozbudowywać im dietę wg porad znalezionych na tym forum, problemów z sierścią nie mają, nie kichają, nie charczą... Biją się czasami ale to niewinnie, obserwowałam ich "bójki" i niezauważyłam by były poważne. Ale mogę się mylić, więc prosze Was o podpowiedzi. I prosiłabym także o szybkie odpowiedzi, bo wiadomo, że czas się liczy jeśli chodzi o zdrowie szczurka. Z góry dziękuję :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Bardzo proszę o szybką odpowiedź

Post autor: Paul_Julian »

Idź do weta , bo może szczurek ma zapalenie oczu i potrzeba na to lekarstwa. A jesli to faktycznie krew to tym bardziej warto, zeby wet to obejrzał.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drogi oddechowe”