guz na wątrobie 3 letni szczur, uspać

Cały, osobny dział. Problemy z drogami oddechowymi, to jedna z najczęstszych przypadłości szczurków, z jakimi się borykamy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
damian21131
Posty: 12
Rejestracja: ndz kwie 15, 2012 9:16 pm

Re: szczur się dusi!!!!

Post autor: damian21131 »

Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: szczur się dusi!!!!

Post autor: unipaks »

Czy radiolog się już wypowiedział? Co sugerował na temat tego czegoś na wątrobie, co mówił odnośnie serca i płuc?
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
damian21131
Posty: 12
Rejestracja: ndz kwie 15, 2012 9:16 pm

Re: guz na wątrobie 3 letni szczur, uspać

Post autor: damian21131 »

Radiolog ,Pan dr.Młynarski nie miał czasu zeby do mnie zadzwonić , dzwonił inny weterynarz z tej kliniki i powiedział zebym uspał szczura , chociaż szczur je i pije, troche chodzi chociaż dużo spi ale wiek swoje robi , nie zdecydowałem się na uspanie , pojechałem doradzić się innego weterynarza i powiedział ze nie powinnem tego robic bo szczur nie jest w zlej kondycji a to co ma na wątrobie nie wiadomo co to jest bo szczura trzeba by było operowac zeby sie dowiedziec.Radiolog powiedział ze jest to dość dużży guz zwapniały , serce podobno ok , płuca czyste .A co wy o tym sądzicie może ktoś się wypowie
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: guz na wątrobie 3 letni szczur, uspać

Post autor: tahtimittari »

No jest ewidentny guz, ale jeśli szczur się dobrze czuje, to widzę powodu do usypiania, jeśli nie będzie chciał pić, jeść, będzie widać,że go coś boli,to wtedy należy to przemyśleć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drogi oddechowe”