Piszczenie, Kichanie, Ataki

Cały, osobny dział. Problemy z drogami oddechowymi, to jedna z najczęstszych przypadłości szczurków, z jakimi się borykamy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Wonski
Posty: 10
Rejestracja: czw kwie 19, 2012 9:45 pm

Re: Piszczenie, Kichanie, Ataki

Post autor: Wonski »

A jak ja nienawidzę takich ludzi co tylko krytykują. Napisałaś tylko to co inni, więc się tak nie wymądrzaj :*. Wydałem już na szczura z 100 zł dla mnie to dużo. Jak jesteś dziana to daj mi na takiego specjalistę.
Awatar użytkownika
mania85
Posty: 932
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 6:25 pm
Numer GG: 1473173
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Piszczenie, Kichanie, Ataki

Post autor: mania85 »

Nie unoś się od razu niepotrzebnie. Wszyscy chcemy dobrze dla maluszka a inna sprawą jest to, że jeśli ktoś się decyduje na szczurki to musi mieć fundusze żeby je leczyć a jak wszyscy wiemy szczurki są z natury chorowite i czasem ta kwota może być dość wysoka.
Ze mną: Stefan, Filip, Kajtek, Edek i ManiekObrazek
Wonski
Posty: 10
Rejestracja: czw kwie 19, 2012 9:45 pm

Re: Piszczenie, Kichanie, Ataki

Post autor: Wonski »

Polepszyło się szczurek biega, jest wesoły.
Awatar użytkownika
mania85
Posty: 932
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 6:25 pm
Numer GG: 1473173
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Piszczenie, Kichanie, Ataki

Post autor: mania85 »

To bardzo dobrze :) Ale gdyby cokolwiek się zaczęło znów dziać to trzeba będzie odwiedzić weta a póki co dużo zdrówka dla maluszka ;D
Ze mną: Stefan, Filip, Kajtek, Edek i ManiekObrazek
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Piszczenie, Kichanie, Ataki

Post autor: Malachit »

Wonski, a ja dodam od siebie, że to, że wet jest SPECJALISTĄ od gryzoni, nie znaczy, że jest od razu DROGI i trzeba być dzianym, żeby do niego chodzić ;)
Wyszukiwarka nie gryzie
Wonski
Posty: 10
Rejestracja: czw kwie 19, 2012 9:45 pm

Re: Piszczenie, Kichanie, Ataki

Post autor: Wonski »

3 tygodnie temu to samo było kichała miauczała tyle ,że bardziej udałem się do specjalisty dał to samo antybiotyk, kroplówka i przeciwbólowy. w sobotę jeszcze bardziej się pogorszyło straciła przedni ząbek i drugi był krzywy i raniła nim sobie wargę. nie wiem od czego to. dziś szczurka praktycznie nie było w klatce jakby zdechł(zanikł) był tak słaby i wszystko go bolało poszedłem do weterynarza. postanowiłem ją uśpić. dostała zastrzyk z narkozą i musiałem po czekać jak to weterynarz powiedział 15 min aby za działało bo dał małą dawkę. szczurek zaraz po zastrzyku dosłownie chwilkę zasnął z otwartymi oczkami. wet stwierdził że była w takim stanie że jeszcze więcej dawki narkozy to by na samej narkozie można było ją uśpić. dał zastrzyk z substancją do usypiania aby przestało bić serduszko i żeby przestał działać mózg. na polach za miastem wykopałem jej dołek i włożyłem. :(
Awatar użytkownika
Fuzia
Posty: 476
Rejestracja: pn lip 18, 2011 8:03 am
Numer GG: 13888145
Lokalizacja: Polkowice

Re: Piszczenie, Kichanie, Ataki

Post autor: Fuzia »

Bardzo przykre [*] No cóż , starałeś sie ją uratować .
Za Tęczowym Mostem juz nie bedzie czula bólu .. Kciukamy za aniołka [*]
Majka , Tośka, Kuleczka

Za TM : Zosia vel Mała [*], Mika [*]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34871 <- Wpadajcie często :*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drogi oddechowe”