kichanie, robienie boczkami ciągle nie wyleczone co mam robi

Cały, osobny dział. Problemy z drogami oddechowymi, to jedna z najczęstszych przypadłości szczurków, z jakimi się borykamy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
kredka
Posty: 222
Rejestracja: pt maja 06, 2011 4:07 pm
Lokalizacja: Warszawa

kichanie, robienie boczkami ciągle nie wyleczone co mam robi

Post autor: kredka »

już nie wiem co mam robić. od bodajże listopada (czyli od momentu w którym szczurki przyjechały do mnie) u weta byłam około 5ciu razy. szczurki kichaly, dostawały antybiotyki, poprawa, znowu kichanie, czasem robiły boczkami, znów antybiotyki, betaglukan, inny antybiotyk. potem przerwa, wetka powiedziała,że może powietrze jest zbyt suche, ale nawilżanie nic nie zmieniło. ogółem zachowują się normalnie, mają apetyt, nie są osowiałe, waga też ok, wetka stwierdziła,że są w dość dobrej kondycji. został zrobiony wymaz, który nic nie wykazał oprócz normalnej flory, weterynarz. z całej trójki na chwilę obecną kicha i czasem boczkami robi tylko Gacek. martwię się o nich. co mam teraz zrobić? aaa wetka stwierdzila,że może to być takie coś na m, to co mają wszystkie labiki wszczepione.
Obrazek Obrazektutaj: kotka Szprotka, Gacek, Tymon tam: Ziutka the świnka morska[*],Fredzia [*], Alien [*] Miki[*], Ogryzek [*]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: kichanie, robienie boczkami ciągle nie wyleczone co mam

Post autor: Paul_Julian »

Na M to mykoplazmoza. Byłas u dr Rzepki albo dr Kacprzak w Medicavecie ? jesli nie, to spróbuj tam, mają spore doświadczenie.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
kredka
Posty: 222
Rejestracja: pt maja 06, 2011 4:07 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: kichanie, robienie boczkami ciągle nie wyleczone co mam

Post autor: kredka »

chodzę tam. najpierw chodziłam do dr.Kacprzak-Kamińskiej , potem się wkurzyłam, że choroba ciągle wraca i teraz chodzę już do dr. Rzepki. Co mam robić? co to może być?
Obrazek Obrazektutaj: kotka Szprotka, Gacek, Tymon tam: Ziutka the świnka morska[*],Fredzia [*], Alien [*] Miki[*], Ogryzek [*]
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: kichanie, robienie boczkami ciągle nie wyleczone co mam

Post autor: StasiMalgosia »

zrób posiew wtedy bedziesz wiedzieć co to jest, my tak walczyliśmy przez pół roku i dopiero po posiewie i przeleczeniu całego stadka udało nam się wygrac z kichaniem
Obrazek
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: kichanie, robienie boczkami ciągle nie wyleczone co mam

Post autor: StasiMalgosia »

Nie zobaczyłem że robiłaś już wymaz ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drogi oddechowe”