Pomocy!!!!!!

Cały, osobny dział. Problemy z drogami oddechowymi, to jedna z najczęstszych przypadłości szczurków, z jakimi się borykamy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
goltrest
Posty: 10
Rejestracja: śr maja 16, 2012 7:09 am

Re: Pomocy!!!!!!

Post autor: goltrest »

Wróciłem wczoraj od weterynarza ogonek dostał nowy antybiotyk dzisiaj jestr odrobinkę lepiej ale nadal jest słaba i mało je mam nadzieje że wszystko będzie dobrze. Mam jedno pytanie kiedyś gdzieś słyszałem że jeżeli szczur jest chory i wsadzi mu się kolegę do klatki to szybciej wyzdrowieje czy to prawda ?
goltrest
Posty: 10
Rejestracja: śr maja 16, 2012 7:09 am

Re: Pomocy!!!!!!

Post autor: goltrest »

Wróciłem wczoraj od weterynarza ogonek dostał nowy antybiotyk i czuje się odrobinke lepiej wczoraj nawet troszeczkę zjadł ale nadal jest osowiały wgl bez siły i mało je mam nadzieje że wszystko będzie dobrze . Mam jedno pytanie kiedyś gdzieś słyszałem że podobno jak szczur jest chory i wsadzi mu się do klatki kolege to szybciej wyzdrowieje czy to prawda ?
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Pomocy!!!!!!

Post autor: akzi »

teraz myslę ze kolega dla twojego szczurka to nie jest odpowiedni czas, szczurki muszą sie ze sobą oswoic a na to potrzebna jest siła i zdrowie :(
jeżeli szczurek był zawsze sam ( to strasznie smutne ) to teraz lepiej nie dawać mu więcej stresu bo to chyba juz za późno :(


kupiłeś kaszkę Sinlak Nestle ? jezeli nie to leć kup. kosztuje około 20 zł w rossmanie w marketach , kaszka jest pyszna i napewno maluch ją zje i sie nasyci
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drogi oddechowe”