POmocy :((

Cały, osobny dział. Problemy z drogami oddechowymi, to jedna z najczęstszych przypadłości szczurków, z jakimi się borykamy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Szczurki95
Posty: 3
Rejestracja: ndz wrz 02, 2012 9:06 am

POmocy :((

Post autor: Szczurki95 »

Wczoraj zaadoptowałam dwa szczury, o dziwo miały być zdrowe, i na takie wyglądały, odrazu mówie że szczury mam pierwszy raz, ale znam sie na swinkach morskich , koszatniczkach, myszkach, chomikach, Mam swój mały zoologiczny :) wszystkie z nich były leczone normalnie aspiryna itp ( weterynarz pozwolił ) tylko teraz nie wiem co ze szczurkami... Wczoraj kichał Rico i tak dziwnie parskał dzisiaj kicha juz Stefan a na głowie u Rico pojawił się pkt bez sierści , zalezy mi o poradzie leczenia, narazie bez konsultracji z weterynarzem.. pilnie czekam na odpowiedz.. ???
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: POmocy :((

Post autor: StasiMalgosia »

Nie da się postawić diagnozy bez wizyty u weta, trzeba obejrzeć osłuchać, może zrobić RTG. Musisz iść do Weta i to nie takiego od aspiryny ale takiego który się zna na gryzoniach.
Obrazek
Szczurki95
Posty: 3
Rejestracja: ndz wrz 02, 2012 9:06 am

Re: POmocy :((

Post autor: Szczurki95 »

No tak byłam u weterynarza, szczury dostały na 3 dni zastrzyki, jeszcze po 3 zastrzyki dziennie, nie moge patrzeć jak one biedne nie chcą jak piskają :(( ale no trzeba, w zoologicznym nabawiły sie wirusa :) i tak wiem że zwierząt w zoologicznym sie nie kupuje, ale ja KUPUJE TE W ZOOLOGICZNYM WYKŁADAM MAJĄTEK NA ICH LECZENIE ale biorę tylko te ,,najgorsze" ewentualnie oddane. i nie płace za nie, jako że za nie, tylko oddaje pieniądze, które musiała bym wydać na ich zakup, na schronisko :) u nas w zoologicznym jest taka możliwość :) dziękuje za odpowiedz ;]\
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drogi oddechowe”