Kichanie u młodych

Cały, osobny dział. Problemy z drogami oddechowymi, to jedna z najczęstszych przypadłości szczurków, z jakimi się borykamy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
helmans
Posty: 1
Rejestracja: ndz lut 24, 2013 8:02 pm

Kichanie u młodych

Post autor: helmans »

Wiem, ze już wile tematów już o tym było, jednak jak czytałam wiele szczurów miało inne objwy. Otóż od niedawna mam dwa szczury, nie znam dokładnie ich wieku. Pisze do Was tutaj, bo tak jak mówiłam mam problem z ich kichaniem. Najpierw kichał jeden, a teraz dwa. Niestety narazie nie mam jak z nimi iść do weterynarza, więc moglibyście mi poradzić jak chociaż na ten czas zastopować to ich kichanie? Jakoś im pomóc? Żeby nie przeszło w to nic innego. Jakie mogę im podać witaminy?
Jeśli chodzi, że to może uczulenie to myślę, że jednak nie, bo nawet kiedy biegają sobie po mnie czy po pokoju zdarza im się kichać.
I czy orientujecie się ile mniej więcej kosztuje taka wizyta u weterynarza? Bo chce pojechać od razu jak wrócę i jeśli kichanie nie przejdzie. A niestety, ale muszę płacić ze swojej kieszeni, wiec chciałabym się dowiedzieć w miare możliwości koszt leczenia. : )
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Kichanie u młodych

Post autor: lovekrove »

Po pierwsze: nie ignorować kichania.
Po drugie: była caaaaała masa tematów na ten temat, szukanie nie boli.
Po trzecie: co podawać? Możesz kupić Echinaceę w aptece, Vibowit Bobas, od weterynarza wziąć Immunodol, robić inhalacje. Rozwinięcia każdej z tych propozycji wystarczy poszukać (tj. dawkowanie, co i jak)
Po czwarte: weterynarz. Zależy gdzie co i jak. W Ogonku płaciłam 50 zł za wizytę, gdzie miało miejsce tylko osłuchanie szczurków, w mniejszej przychodni 15 zł. Wygląda to bardzo różnie.
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drogi oddechowe”