Czekając na wizytę u weta - kichanie

Cały, osobny dział. Problemy z drogami oddechowymi, to jedna z najczęstszych przypadłości szczurków, z jakimi się borykamy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
MichalKonstanty
Posty: 167
Rejestracja: czw sty 03, 2013 3:51 am
Lokalizacja: Poznań / Wrocław
Kontakt:

Czekając na wizytę u weta - kichanie

Post autor: MichalKonstanty »

Hejka,
We wtorek jestem umówiony do dr Lisieckiej w Poznaniu z 2 powodów - mój Quartus znowu dostał strupków na plecach- miał to już wcześniej i wtedy był podejżany od jakiegoś pasożyta np nużeńca i po odrobaczeniu mu przeszło, a poza tym pokichuje i jest taki widać markotny, poza tym pokichuje jeszcze Edi jego kolega z klatki. I teraz moje pytanie, czy czekając na wizytę u weta mogę poza codziennym vibowitem, dawać im do picia rozpuszczone wapno - takie musujące w tabletkach, wapno jest tam w formie węglanu wapnia. Czy ma ktoś doświadczenie z tego typu specyfikami u szczurów?

I jeszcze jedno pytanie dotyczące chorób - jeżeli ktoś z Was ma taką wiedzę z zakresu medycyny, jak nie to spytam we wtorek lekarki - czy jest to możliwe/częste żeby szczury zarażały się od człowieka? Z tego co wiem w przypadku psów jest to możliwe tylko przy infekcjach bakteryjnych. Czy u szczurów-ludzi też tak jest??
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drogi oddechowe”