Dziwny dźwięk przy wąchaniu

Cały, osobny dział. Problemy z drogami oddechowymi, to jedna z najczęstszych przypadłości szczurków, z jakimi się borykamy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
siallal
Posty: 46
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:51 pm
Lokalizacja: Koszalin

Dziwny dźwięk przy wąchaniu

Post autor: siallal »

Szczurka przy wąchaniu zaczęła jakoś taki bardziej intensywny dźwięk wydawać, jakby takie świstanie, zaciąganie noskiem.Ogólnie przy oddychaniu jest normalnie. Wcześniej wszystko było dobrze, kilka razy dziennie latają przy mnie, więc jestem pewna, że to od dzisiaj. Czy to zwykłe przeziębienie? Chociaż nie wiem w jaki sposób mogła się zaziębić. Czy coś poważniejszego ? W poniedziałek dopiero pójdziemy do weta, a ja wolałabym cokolwiek wiedzieć..
https://www.youtube.com/watch?v=WWqpbnR ... e=youtu.be
Awatar użytkownika
siallal
Posty: 46
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:51 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: Dziwny dźwięk przy wąchaniu

Post autor: siallal »

Byliśmy już u weterynarza.
Awatar użytkownika
PunkPandora
Posty: 60
Rejestracja: pt cze 13, 2014 11:38 pm
Numer GG: 20307727
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Dziwny dźwięk przy wąchaniu

Post autor: PunkPandora »

Moim zdaniem to nic takiego, moja Lydia nie raz robila takie odglosy kiedy ja cos wyjatkowo zainteresowalo, tak jakby mocniej sie chciala zaciagnac zapachem. Ale mozesz w razie czego dac witaminke c do picia.
Awatar użytkownika
siallal
Posty: 46
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:51 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: Dziwny dźwięk przy wąchaniu

Post autor: siallal »

Na filmie trochę lżej to robi niż w rzeczywistości. Pociąga i świszczy nosem, ma katar i kicha, wcześniej była dwa dni taka nieswoja, raczej to przeziębienie, podejrzewam że to przez latanie po parapecie i wciskanie się między roletę a okno:p Czasami ciężko trójkę diabłów upilnować na wybiegu. Byłyśmy już u weta, od soboty ma antybiotyk, łóżko odsunięte od parapetu więc sytuacja opanowana:)
Awatar użytkownika
PunkPandora
Posty: 60
Rejestracja: pt cze 13, 2014 11:38 pm
Numer GG: 20307727
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Dziwny dźwięk przy wąchaniu

Post autor: PunkPandora »

No to trzymam kciuki zeby szczurek szybko wyzdrowial :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drogi oddechowe”