Moja Montana młoda a jakby miała odejśc

Cały, osobny dział. Problemy z drogami oddechowymi, to jedna z najczęstszych przypadłości szczurków, z jakimi się borykamy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Moja Montana młoda a jakby miała odejśc

Post autor: Diego<3 »

Dziwny tytół i z góry przepraszam. :( To bardzo pilne! Moja Montana ma teraz półtora roku i powinna tak jak siostra bawic się, skakac po kratkach itp. a ona nie dośc że straciła połowę swojej sierści wydaje dziwne odgłosy nie ma na nic sił. Podaje jej Nutri-Drink ale to tak raz działa a potem jest gorzej. :( Ciżko oddycha ma strupki wokół oczu, wgniecenie w czaszce i rane przy nosie wygląda jakbym ją znalazła na śmietniku a kupiłam ją od dobrej hodowli. Jest bardzo chuda a gdy się bierze na ręce czuc żebra i narządy w środku :'( Byłam u weta kilka razy podawał tylko zastrzyki i nic. Bardzo proszę o odpowiedzi. :(
Pozdrawiam Wiktoria
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Moja Montana młoda a jakby miała odejśc

Post autor: Paul_Julian »

Szczurki maja wgniecienie w czaszce z tyłu między uszami. To normalne.
Może wybierz się do dr Katarzyny Sulimy http://szczury.org/viewtopic.php?p=994339#p994339
Klinika Vetmedic
ul. Przyjaciół Żołnierza 80A (pierwszy zjazd w lewo za Starą Cegielnią)
tel. 91 829 46 27
dr Katarzyna Sulima

Ta pani dr jest polecana już od kilku lat.

Jutro mają czynne od 9-14 http://www.vetmedic.szczecin.pl/
Nawet jesli jutro nie ma dr Sulimy, to bedzie ktos inny kto np. moze sie z nią skonsultowac telefonicznie.

Nie czekaj do poniedziałku !!
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drogi oddechowe”