Jestem bezradna

Cały, osobny dział. Problemy z drogami oddechowymi, to jedna z najczęstszych przypadłości szczurków, z jakimi się borykamy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
kingusia113
Posty: 6
Rejestracja: pt sty 09, 2015 4:14 pm

Jestem bezradna

Post autor: kingusia113 »

Moja szczurzyca ma problemy z oddychaniem. Nie jest to objaw jakiegoś przejściowego przeziębienia ponieważ zachowuje się tak praktycznie od małego ( a ma już rok i 3 miesiące). Bardzo charczy, czesto przyspiesza oddech. Jest wychudzona, czuć u niej żebra i kręgosłup. Obawiam sie ze wmoim miescie nie ma weterynarza który zająłby się gryzoniem.. Co mogę zrobić? Czy to astma? W każdym razie musi to być jakaś wrodzona choroba..
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Jestem bezradna

Post autor: Paul_Julian »

Jedyne co mozna by zaradzić w domu to wymienić ściółkę na papierowe ręczniczki. Ale jesli to trwa dlugo, to nie mozna dłuzej czekać, bo np. na zapalenie płuc nie pomioze wymiana ściółki.

Napisz ską jesteś, moze ktos zna weta obok Ciebie ? Przede wszystkim trzeba by zrobić rtg i zobaczyć co sie dzieje w płucach.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drogi oddechowe”