[KICHANIE] temat główny

Cały, osobny dział. Problemy z drogami oddechowymi, to jedna z najczęstszych przypadłości szczurków, z jakimi się borykamy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Tofcia
Posty: 481
Rejestracja: wt kwie 07, 2015 10:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: [KICHANIE] temat glowny

Post autor: Tofcia »

mój nowy adopciak też pokichuje ale ma apetyt jak mu nie przejdzie trzeba będzie iść do weta. A taki mały szczurek może zażywać achinacea/tran lub beta glukan?
ze mną Gizmo ,Tofik
Za TM:Albin[*]20.08.2015, Belzebub [*]30.04.2016[/i][/size] Sid[*]28/29.06.2017,Azazel[*]5.07.2017
Dla świata jesteś tylko człowiekiem,
dla swojego szczura jesteś całym światem.
Awatar użytkownika
Bruusia
Posty: 3
Rejestracja: pt gru 04, 2015 8:38 pm
Numer GG: 2641549
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno

Re: [KICHANIE] temat glowny

Post autor: Bruusia »

Mój ogonek też wydaje takie dźwieki. Mam nadzieję, ze to faktycznie głośniejsze niuchanie. Narazie obseewuje, jak zauważę katar to szybko do weta. Do tego w obawie, ze jest przeziebiony codziennie na noc przykrywam na noc kocykiem klatkę i maleńka spi przy grzejniku. Czekam bo nie ma co się denerwować, jeszcze jeśli się nic nie zmieni to będę jej podawać vibovit i liczę, że to minie, ze mała nie będzie musiala mieć spotkania z wetem. :(
Gdybać to sobie można, ale gó*** komukolwiek to dało - wybacz moją łacinę.
Ze mną Gandzia i Andzia
:D
Awatar użytkownika
Gekou
Posty: 5
Rejestracja: ndz lis 22, 2015 7:53 pm
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: [KICHANIE] temat glowny

Post autor: Gekou »

Tofcia pisze:mój nowy adopciak też pokichuje ale ma apetyt jak mu nie przejdzie trzeba będzie iść do weta. A taki mały szczurek może zażywać achinacea/tran lub beta glukan?
Moje też tam sobie trochę kichną, ale moja wet powiedziała, że se zatoki czyszczą czy coś tam :P Zaleciła też, że dopiero jak jakieś większe objawy są to ruszać (praca boczkami czy dziwne dźwięki).
Ze mną Nitka.

Za TM - Xero, Mami, Black i Shayer.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drogi oddechowe”